Як відправити повідомлення по мережі: 5 варіантів

як відправити повідомлення по мережі : 5 варіантів

Вам знадобиться
 • Вкладка «Мережеві підключення»
 • База даних Microsoft
Інструкція
 • . 1

  Якщо потрібно зробити повідомлення або інформацію в локальних мережах, потрібно знати декілька способів, як відправити повідомлення по мережі.

 • . 2

  Технологія VPN дозволяє отримати доступ до приватної мережі (наприклад, офісної) через Інтернет. Це — свого роду віртуальна мережа, яка шифрує дані, а тому забезпечує конфіденційність. Протоколи тунелювання PPTP або L 2 TP, використовувані в Windows XP, дозволяють захищати дані, передані в приватних мережах через Інтернет. Це використовується при контактах між приватними компаніями або філіями однієї компанії.

 • . 3

  Отже, потрібно розібратися, як налаштувати vpn мережу. Для цього необхідно використовувати кнопку «Підключення до віртуальної приватної мережі» у вкладці «Мережеві підключення». Більш детальну інструкцію з підключення можна знайти в Інтернеті. Якщо виникають проблеми з VPN, слід звернутися до бази даних Майкрософт або до адміністратора сервера VPN.

 • . 4

  Щоб іти в ногу з часом, необхідно уявлення про те, як увійти в соціальні мережі за допомогою локального сервера. Система все та ж. Однак треба, в першу чергу, зареєструватися, зайшовши на домашню сторінку сайту і виконавши ряд запропонованих простих дій.

 • . 5

  Іноді при вході в локальну мережу або при підключенні додаткових пристроїв виникають проблеми, пов’язані з настройками бездротової мережі. Вся справа в тому, що при отриманні маршрутизатора Інтернет-провайдер обов’язково видає його з паролем. Якщо ж користувач зробив спробу самостійно налаштувати роутер, йому буде відмовлено в доступі. Тому потрібно знати, як скинути параметри бездротової мережі. Спочатку треба знайти на маршрутизаторі маленький отвір з кнопкою для скидання налаштувань. Скориставшись тонким гострим предметом, наприклад, голкою, необхідно притиснути цю кнопку на 5 — 10 секунд, а потім почекати до 2 хвилин, дозволяючи маршрутизатора перезавантажитися.

 • . 6

  Як підключити відеореєстратор до мережі через локальну мережу за допомогою Інтернету? Для цього потрібно знати отриманий при підключенні до системи ADSL, LAN або WiFi IP-адреса комп’ютера. Іншою можливістю підключити відеореєстратор є використання сервісів динамічного DNS, які бувають або платними, або безкоштовними.

 • . 7

  На закінчення слід назвати ще кілька способів передачі повідомлень по приватної мережі, наприклад, за допомогою консольного застосування net. send або програми LandSend через службу повідомлень Messenger.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :