Як відправити у відпустку без утримання співробітників?

як відправити у відпустку без утримання співробітників?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Наказ
Інструкція
 • . 1

  Кожен працівник повинен знати, що відправити людину у відпустку без утримання, без письмової згоди не може ніхто. Перш того, як відправити у відпустку його повинні заздалегідь поставити до відома і запропонувати написати заяву. Без цих маніпуляцій будь-яке бажання керівника буде не законно. Роботодавець може ввічливо поговорити з працівником, пояснюючи безвихідність ситуації, що склалася, і тільки бажання працівника піти назустріч своєму керівникові може спонукати його написати таку заяву. У заяві працівник повинен вказати терміни і причини відходу у відпустку. При цьому причини вказуються індивідуального характеру. Далі оформляється наказ по організації про надання відпустки без збереження оплати. Якщо він захоче, то може продовжити таку відпустку, попередньо поставивши начальство до відома.

 • . 2

  Тому як продовжити відпустку зможуть розповісти у відділі кадрів. Кожен іде в неоплачувану відпустку повинен ознайомитися з наказом і поставити свій підпис під ним на знак згоди. Якщо все ж умовити на такі заходи працівника не вдалося, то роботодавець може оформити простий по своїй вині і запропонувати співробітникам скористатися правом не виходити протягом визначеного строку на роботу. У цьому випадку оформляється наказ по організації про вимушеному простої підприємства, де так само вказуються терміни і причини. Кожен співробітник повинен бути ознайомлений з наказом під розпис.

 • . 3

  Цю роботу повинен виконати відділ кадрів, так само як і пояснити співробітникам, як написати заяву на відпустку. При цьому кожен працівник повинен знати, що при вимушеному простої підприємства з вини роботодавця він отримає гроші, правда в розмірі 2 / 3 від середнього заробітку. Всі дні так само відзначаються в табелі по заробітній платі, але виділяються, дані терміни, певним умовним позначенням. Якщо роботодавець не може назвати точну дату закінчення такого вимушеного простою, то в наказі він повинен вказати приблизний термін і якщо до цієї дати ситуація не зміниться то написати новий наказ про продовження термінів простою. Всі питання, пов’язані з наданням щорічних оплачуваних і відпусток без утримання прописані в Трудовому кодексі Російської Федерації у статті 128.

 • . 4

  Однак щоб дізнатися як надається відпустка працівник повинен знайти більш свіжу редакцію цього закону, так як там можуть бути деякі зміни та доповнення. У цьому законі прописані категорії громадян, яким надається додаткова відпустка без оплати і терміни цього відпустки. Так їм можуть скористатися: до тридцяти п’яти днів у році — учасники ВВВ; до двох тижнів — громадяни, які вийшли на пенсію по старості, але продовжують трудитися; до двох тижнів — дружини (чоловіки) і батьки військовослужбовців померли в результаті бойових дій; до двох місяців — інваліди, що продовжують працювати.

 • . 5

  А так же їм користуються: до п’яти днів — з причини народження дитини, смерті близьких або реєстрації шлюбу; 15 днів покладено працівникам, що надходять і здають підсумкові іспити до вищих навчальних закладів; працівникам, які мають дітей до 14 років або дитину-інваліда до 18 років неоплачувану відпочинок надається у зручний для нього час і терміном до 14 днів; до 3 тижнів у зручний для них час можуть відгуляти Герої РФ і Радянського Союзу, а так само повні кавалери, що мають орден Слави.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :