Як відпустити людини з серця і забути?

як відпустити людини з серця і забути?

Вам знадобиться
 • Заспокоєння
 • Усвідомлення несумісності
 • Заміна
Інструкція
 • . 1

  Як жити після розставання. На жаль, не кожні стосунки закінчуються успіхом, шлюбом, дітьми і щастям. Багато пар розходяться, кидають один одного, думаючи тільки про себе. А яке воно кинутому? Як жити далі після розставання, розлуки, нелюбові, зради? Як відпустити людини з серця, який довгий час був там? Найперше і головне — це заспокоєння. Потрібно заспокоїтися після пережитої травми. Адже найчастіше люди перебільшують, говорячи, що жити не зможуть без нього або її. Але потім все проходить. Це головне! Все пройде. Потрібно заспокоїтися і усвідомити це. І безглуздо заливати горе алкоголем, адже горя особливо і немає. Просто не підійшли один одному — у світі ще стільки людей!

 • . 2

  Як завоювати серце Водолія, наприклад? Хоча, звичайно, це все не залежить від знаку Зодіаку. Любов вона взагалі ні від чого не залежить. І не важливо, яка у людей релігія чи колір шкіри. Люди закохуються в душу, абсолютно несподівано, раптово. Одним безглуздим і неправильним словом можна знести дах і закохати в себе. Потрібно завжди залишатися самим собою, щоб сподобатися саме таким, який ти є. Не можна зрозуміти, як розтопити серце. Потрібно просто пробувати, знайомитися, раптом це і є той самий, близька людина. Потрібно усвідомити цю сумісність або ж не сумісність. Це відразу стане зрозуміло — тягнеться людина чи ні.

 • . 3

  Третій елемент після розставання і зради — це і є та заміна. Відбувається це або навмисно, або зовсім несподівано, раптово. Просто зустрічається на шляху нова людина і стає ясно, що це і є заміна минулого. Тоді пара вже і починає любити і насолоджуватися один одним. Він думає, як просити руку і серце, а вона щаслива, хоча деякий час тому думала, що пішла її єдина любов. Ніхто точно не знає, як підкорити серце чоловіка або жінки. Просто треба бути собою і готуватися до того, що одного разу в житті з’явиться той, хто не піде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :