Як відрегулювати бензопилу?

як відрегулювати бензопилу?

Вам знадобиться
 • Технічна інструкція
 • Досвід і навички
Інструкція
 • . 1

  Щоб бензопила працювала якісно, і при цьому термін її служби був тривалим, необхідно періодично її регулювати. Як правило, способи регулювання залежать від марки пили, але, тим не менш, загальні правила все-таки існують.

 • . 2

  Регулювання холостого ходу. Насамперед необхідно приступити до регулювання на холостому ходу, але при цьому потрібно користуватися технічною інструкцією. Щоб відрегулювати обороти двигуна бензопили, необхідно домогтися стійкості її роботи, а також того, щоб двигун не димів. Ще одним важливим моментом з приводу того, як відрегулювати бензопилу, є те, щоб ланцюг пилки не переміщалася по шині, а при натисканні на важіль двигун швидко починав набирати обертів.

 • . 3

  Малі та середні обороти. Далі слід регулювати бензопилу на малих, а також середніх оборотах двигуна за допомогою гвинта. Якщо двигун починає диміти, то гвинт слід звернути, поки проблема не зникне.

 • . 4

  Мінімальні обороти. Потім знову треба повернутися до мінімальних оборотам, для того, щоб перевірити двигун. Для цього слід трохи відкрутити гвинт і різко натиснути на важіль, двигун при цьому повинен почати набирати обертів. Якщо ж він заглох, то слід гвинт відкрутити посильніше. Після того, як регулювання закінчиться, гвинт слід зафіксувати спеціальними гайками.

 • . 5

  Максимальні обороти. Наступний крок, що стосується того, як відрегулювати бензопилу, полягає в регулюванні її на максимальних обертах. Для цього слід закрутити гвинт і перевірити працездатність бензопили на дереві. Тільки за допомогою таких експериментів можна домогтися правильного регулювання.

 • . 6

  Уникнення разрегуліровка. Як правило, не варто братися за регулювання бензопили, якщо в цій справі немає жодних навичок і досвіду, тому що може статися повна її разрегуліровка. Незважаючи на те, що регулювання бензопили здається зовсім простою справою, проте — це складний і трудомісткий процес. Тому перш ніж приступити до регулювання пили, слід детально вивчити всю інструкцію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :