Як відрегулювати на велосипеді швидкість?

як відрегулювати на велосипеді швидкість ?

Вам знадобиться
 • Торцевий ключ буквою «Г»
 • Розвідний ключ
 • Плоска викрутка
Інструкція
 • . 1

  Підготовка. Насправді, щоб відрегулювати швидкості, багато не потрібно. Достатньо мати пару умілих рук, розумну голову і потрібні інструменти. Налаштуйтеся на роботу як слід, адже ви не хочете, щоб швидкості зламалися вже через тиждень.

 • . 2

  Очищення манетки. Для початку перемикаємо швидкість на першій і перевертаємо велосипед, щоб він стояв на кермі і сидіння. Якщо передача не переключилася, то вам потрібно зробити це вручну. Спочатку накидаємо ланцюг на найбільшу шестерню біля заднього колеса і на найменшу шестерню біля педалей. Беремо любу щітку і починаємо чистити манетку. Ви повинні відчистити її так, щоб всі крутяться частини були видні.

 • . 3

  Розбір манетки. У першу чергу нам потрібно викрутити обидва гвинта, які відповідають за регулювання. Поруч з ними має бути написано, або «Lo» і «Hi», або просто «+» і «-». Викручуємо обидва гвинтика до межі, але так, щоб ці гайки не вийшли зі своїх роз’ємів. Після цього слід витягти гайку, яка фіксує трос для приводу вашого перемикача. Якщо у вашому перемикачі має гайка для регулювання натягнення троса, то слід вкрутити її назад. Це гайка в недалекому майбутньому допоможе підтягувати трос.

 • . 4

  Регулювання гвинта LO. Тепер варто зайнятися самої налаштуванням. Насамперед потрібно повозитися з болтом, який відрізняється за знаком мінус або називає Lo. За допомогою нього ми регулюватиме місце знаходження нашої манетки. Положення нижньої зірки і зірки першої передачі повинні знаходитися в одній площині. Таке положення шестерень повинна забезпечувати манетка. Для цього потрібно закручувати гвинт. Але робити це потрібно дуже неквапливо і акуратно. Паралельно з цим ви повинні стежити за становищем. Зсув у пару міліметрів несуттєві, але краще не допускати і їх, т. до перемикання швидкостей будуть грубіше.

 • . 5

  Установка троса приводу. Тепер потрібно грамотно натягнути трос, який відповідає за перемикання передач. Робити це потрібно дуже акуратно і завбачливо, щоб він був строго прямим. Попередньо, обов’язково, потрібно ще раз подивитися, що у вас включена перша передача. Далі слід зафіксувати гайкою або гвинтом.

 • . 6

  Регулювання гвинта Hi. Для початку перемикаємо швидкість на найвищу. Зазвичай це або шоста, або сьома. Уважно дивіться на те, що ланцюг перемістилася на найменшу зірку. Біля педалей радиться встановити ланцюг на найбільшу зірку. Тепер нам потрібно, щоб обидві шестерні перебували в одній площині. Для цього потрібно взяти викрутку і повільно закручувати гвинт з назвою Hi. Після того як ви виконали цей процес, роботу можна вважати завершеною. Ваш велосипед повинен справно перемикати передачі.

 • . 7

  Як відрегулювати швидкості на велосипеді? — На перший погляд дуже заумний питання, але, як виявляється на ділі, дуже простий. Даний процес можна навіть зробити під час поїздки, якщо у вас почалися неполадки з перемиканням. Важливо знати, що саме потрібно робити. Також рекомендується змастити ланцюг маслом, щоб робота велосипеда, зокрема перемикання швидкостей, була більш плавною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :