Як відрегулювати педаль гальма?

як відрегулювати педаль гальма?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Базові знання
 • Робоча коробка передач
Інструкція
 • . 1

  Будь-яка робота, яка стосується втручання в хід життєдіяльності автомобіля, повинна бути закріплена певним рівнем знань в пристрої самого автомобіля, щоб одна проблема не вилилася в цілу катастрофу. Щоб уникнути проблем з ремонтом, найкраще намагатися завжди, по можливості, звертатися в СТО, де фахівці допоможуть вирішити будь-яку проблему, пов’язану з автомобілем.

 • . 2

  Як відрегулювати педаль гальма? Щоб відрегулювати педаль гальма, насамперед, необхідно змінити вільний хід самої педалі, за рахунок чого, вона повинна стати жорсткіше або м’якше, залежно від настройки. Потім, в регулюванні педалі гальма може допомогти зміна положення водія, тобто, ближче посунутися до педалей або підняти спинку сидінь. Ну і нарешті, основний спосіб налаштування — прокачування безпосередньо самих гальм.

 • . 3

  Як працювати педаллю зчеплення? Педаль зчеплення повинна використовуватися при перемиканні швидкостей в автомобілях з механічною коробкою передач. Зажиматься при старті автомобіля, і відпускатися при гальмуванні для відключення роботи двигуна, таке гальмування називається «гальмування двигуном». За великим рахунком, педаль зчеплення завжди повинна бути притиснута, і не відпускається до самого кінця поїздки.

 • . 4

  Як відрегулювати педаль газу? Педаль газу регулюється за допомогою налаштування газового троса. Тросик потрібно розкрутити, і рухати в потрібному напрям, потім зафіксувати його в цьому положення за допомогою 3 гайок. Якщо, при цьому, нічого не змінилося, тоді потрібно замінити трос, так як можливо порвалася одна з ниток. Для додання ефекту плавності, потрібно змастити трос маслом або силіконом.

 • . 5

  Як зробити педаль зчеплення? Основний спосіб зробити педаль зчеплення більш м’якою — прокачування зчеплення. Однак, якщо в автомобілі встановлена гідравлічна система зчеплення, то в цьому випадку, відрегулювати її можна, лише з допомогою професіоналів, так як пристрій такої системи вкрай складне для освоєння не обізнаного людини.

 • . 6

  Як розташовані педалі в машині? Педалі в машині може бути як дві, так і три. Дві педалі в автомобілях з автоматичною коробкою передач, а три в автомобілі механічною коробкою. Крайня ліва педаль — зчеплення, центральна гальмо, крайня права педаль — газ. У машинах з АКПП все теж саме, тільки відсутній педаль зчеплення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :