Як відремонтувати перфоратор своїми руками?

як відремонтувати перфоратор своїми руками ?

Вам знадобиться
 • Мастило
 • Мультиметр
Інструкція
 • . 1

  Існує безліч різновидів перфораторів, проте всі вони схожі в своїх функціях. Головною відмінністю, як правило, є розмір агрегату і його потужність. Для ремонту в будинку або використання в дрібному будівництві вистачить і невеликого, малопотужного інструменту, в той час як для виконання робіт, пов’язаних з дробленням великих бетонних покриттів, необхідні великі і потужні апарати. Але як перші, так і другі, схильні до поломок, тому люди, регулярно користуються цим інструментом, повинні знати, як відремонтувати перфоратор у разі потреби. Розбирання апарату виконується покроково.

 • . 2

  Першим розбирається верхній вузол: знімається гумовий наконечник, гумова шайба, головка і пружина. Далі слід відокремити корпус інструмента від редуктора. Для того щоб повністю зняти корпус, перемикач режимів слід поставити на позицію «удар зі свердлінням», інакше він буде заважати. Знаючи, як розібрати перфоратор bosch, точно так само можна буде розбирати і апарати інших виробників, оскільки принципових відмінностей в їх пристрої немає.

 • . 3

  Для того, щоб інструмент якомога рідше виходив з ладу, потрібно стежити за рівнем мастила. Це дуже важливо, оскільки надмірне тертя сприяє швидкому знесенню деталей. Більшість сучасних перфораторів обладнане спеціальним відсіком, куди заливається масло. Перед тим, як змастити перфоратор, потрібно визначитися з тим, яку мастило краще використовувати. Рекомендується фірмова, оскільки вона відповідає всім вимогам апарату і здатна довго зберігати його від знесення.

 • . 4

  Проте варто вона досить недешево, тому недорогий, але якісною альтернативою може послужити «Літол». Очевидним плюсом є його доступність, оскільки знайти його можна практично в будь-якому магазині електротоварів. Кожен раз перед тим, як користуватися перфоратором, потрібно перевірити, чи достатньо мастила у відсіку, щоб запобігти псуванню інструменту.

 • . 5

  Причин поломки перфоратора може бути багато. Бажано послідовно перевірити кожну з них. Може вийти з ладу якір або статор. Для діагностування цієї проблеми необхідно відгвинтити задню кришку і продзвонити кабель і кнопку включення. У разі виявлення пробою, необхідно зачистити місце його виявлення. До того, як зібрати перфоратор, слід ще раз продзвонити кабель для перевірки.

 • . 6

  Слабким місцем цього інструменту так само є пильовик, що прикриває патрон. Щоб уникнути проблеми зі стопорами, які можуть виникнути внаслідок його пошкодження, рекомендується використовувати довгі насадки. Будь-яку проблему легко усунути, якщо розібратися, в чому причина її виникнення. Зумівши виявити її правильно, починають перфоратор не складе труднощів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :