Як відремонтувати пилку без спеціального обладнання?

як відремонтувати пилку без спеціального обладнання?

Вам знадобиться
 • Бензопила
 • Ремкомплект
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Вирішення питання про те, як відремонтувати пилку, знаходиться в поетапному пошуку причин. Перевіряють працездатність котушки запалювання і свічки. Якщо причина в свічці, то спробувати її очистити або замінити, а краще підтягти або поміняти прокладку. Під час перевірки паливної системи після огляду чистять і промивають фільтри, промивають голку карбюратора і його діафрагму. Зношені деталі заміняють ремкомплектом. Причиною недостатньої потужності може бути погана якість паливної суміші. У цьому випадку її треба замінити.

 • . 2

  Після походу в магазин багато щасливі покупці задаються питанням, як завести пилку «штиль». Всі спроби залишаються безуспішними. Згідно з рекомендаціями, потрібно залити масло для ланцюга, розвести і залити суміш з бензину і двотактного масла, натягнути ланцюг за інструкцією. Знайти з лівого боку від ручки бензопили спеціальний важіль і встановити в положення для запуску на холодну. Після переведення спеціального важеля в наступне розташування «Пуск в гарячому стані» бензопила заводиться з першого разу. Відразу, відшукавши на рукоятці важіль газу, натиснути на нього. В результаті автоматичний важіль негайно переводиться в робочий розташування ( 1), а мотор — у режим холостий роботи.

 • . 3

  З часом інструмент зношується, відповідно і виникає питання про те, як правильно точити пилку. Розрізняють такі пили: поперечні, поздовжні та змішані. У першу чергу треба розвести зубці. Як правильно заточити пилку поперечну: розташовують на столі, повернувши її зубами в свою сторону. Притиснувши рукою до стільниці, заточують кожен зубець від його вершини до основи. Кут заточування повинен становити 45 градусів. Те ж саме роблять із зубцями протилежної сторони. У поздовжньої пилки заточку виробляють всіх підряд зубів. Під час цієї операції між полотном і напилком утворюється кут в 90 градусів. Заточують тільки коротку сторону зубця. У разі змішаних пив заточують обидві грані, а напилок утворює з полотном пилки кут 50 — 60 градусів.

 • . 4

  Відповідь на питання, пов’язане з тим, як вибрати шабельну пилу, залежить від галузі використання і специфіки інструменту. Розрізняють побутові, напівпрофесійні і професійні. Відмінністю перших є їх порівняно невелика потужність і обмеження по продуктивності (до 20 годин / місяць). Напівпрофесійні мають більше розміри, потужність і допустиму продуктивність близько 4 годин на день. Ще вище параметри мають професійні пилки, добовий ресурс яких 6 — 10 годин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :