Як відремонтувати укоси на вікнах без сторонньої допомоги?

як відремонтувати укоси на вікнах без сторонньої допомоги?

Вам знадобиться
 • Штукатурна суміш
 • Мастерок
 • Монтажна піна
 • Гіпсокартон
 • Сендвіч панелі
Інструкція
 • . 1

  Сучасні будинки будуються з вікнами з ПВХ. Мешканці у будинках з дерев’яними вікнами, поставленими будівельниками ще в радянський час, все частіше міняють старі вікна на нові. У нових будинках установкою вікон і закладенням укосів займаються професійні будівельники. При заміні вікон у старих будинках фахівці зазвичай обмежуються виміром віконних прорізів, виготовленням нових вікон і їх монтажем. Питанням, як відремонтувати укоси після установки нових вікон, доведеться займатися самому господареві. Звичайно, можна знайти майстра, а можна все зробити своїми руками.

 • . 2

  Нові вікна зазвичай ставлять для утеплення квартир. Але тільки система з металопластикового вікна і правильно виконаних укосів може забезпечити збереження тепла. Існує кілька варіантів обробки укосів. У спеціальній літературі можна прочитати, як зробити укоси з сендвіч панелей, як правильно обштукатурити укоси або облицьовувати їх гіпсокартоном.

 • . 3

  При будь-якому варіанті, перше, що треба зробити, це зрізати надлишки монтажної піни. Збити залишки старої штукатурки. Поверхня піни обробити паронепроникним складом, а стіни прогрунтувати. При оштукатурюванні укосів шари штукатурної суміші наносяться по попередньо встановлених маяках, кожному шару дають час висохнути. Хоч це і найдешевший варіант, але він і найтриваліший.

 • . 4

  Немає нічого більш неправильного, як зробити дерев’яні укоси біля металопластикових віконних рам. Ці два матеріали абсолютно не поєднуються. А ось гіпсокартон або пластикові панелі цілком підійдуть. Обидва ці матеріалу встановлюються за одним принципом. До рами вікна по периметру кріпиться пластиковий П-подібний профіль, а з зовнішнього краю укосів — заставні елементи. Установку вертикальних укосів перевіряють схилом. В принципі, можна як приклеїти укоси монтажною піною, так і прикріпити їх за допомогою дюбелів. Простір між укосами і стіною запінюється.

 • . 5

  Гладка поверхня пластика не потребує додаткової обробки, поверхня гіпсокартону зверху покривається фарбою. Можна застосувати і декоративну обробку укосів. Матеріал для декорування укосів вибирається залежно від загального стилю дизайну приміщення. В основному використовують натуральне дерево, бамбук, мармур, камінь і навіть дзеркало. Кожен вирішує сам, як оформити укоси в своїй кімнаті.

 • . 6

  Наприклад, укоси з натурально дерева або бамбука найкраще виглядають з дерев’яними вікнами. Установка дерев’яних укосів здійснюється разом з вікнами. Мармурові укоси підкреслять кам’яний стиль інтер’єру. Гарним доповненням до них будуть мармурові підвіконня і стільниця. Кам’яні укоси робляться з пластин натурального каменю різної породи, кольору і фактури. Укоси, виконані з дзеркала, надають простору легкість і наповнюють світлом кімнату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :