Як відреставрувати піаніно?

як відреставрувати піаніно?

Вам знадобиться
 • Грунтовка
 • Полірування
 • Зачистка покриття
Інструкція
 • . 1

  У старі часи люди з юних років навчалися грі на фортепіано. Це завжди було престижним і додавало статусу. Для того щоб осягнути цей струнний ударно-клавішний інструмент запрошувалися спеціальні вчителя музики, бажано навчені за кордоном. Сьогодні ж існують численні музичні школи. Також вчителі стали називатися репетиторами. Вони дають уроки і зможуть навчити музиці. І все-таки як навчитися грі на піаніно самому і чи можливо це?

 • . 2

  Для початку варто осягнути нотну грамоту. Як вивчити ноти на піаніно? Перше, що потрібно вивчити і запам’ятати це найменування всіх нот. Їх сім і вони розташовуються в певному порядку — до, ре, мі, фа, соль, ля і остання нота сі. Послідовність не змінюється ніколи. Це важливо. Після цього потрібно заглянути в зошит для нот. Перший рядок виглядає як п’ять лінійок. Рядок ця називається нотоносець або ж нотний стан. Зліва знаходиться значок — скрипковий ключ. Їх буває декілька — ключ «фа», ключ «до» і ключ «сіль» (їх значення F, C, G). Як же запам’ятати на якому таборі і де розташовуватиметься нота? Найкраще провести асоціативний ряд. Назвати кожну ноту потрібно якимось словом. Мі — запам’ятати як «міф», а фа — як «факт» і за тим же принципом, застосовуючи асоціативний ряд.

 • . 3

  Цікавий метод навчитися грі на фортепіано — використовувати спеціальну комп’ютерну програму. Наприклад OnlinePianist. Для цього потрібно завантажити вправи і практикуватися грі в одну і дві руки.

 • . 4

  Ще, перш ніж освоїти цей інструмент, потрібно хоча б трохи дізнатися як роблять піаніно. Його в основному виготовляють з ялини. В давнину ж використовували червоне дерево, а верх фанеровані горіхом. Звичайно, про те щоб купити дорогий інструмент починаючому піаністу можна тільки мріяти. Зазвичай купують вже колишнє у використанні фортепіано. І часто в не дуже хорошому стані. У цьому випадку інструмент необхідно оновити. Як відреставрувати піаніно? Потрібно виконати наступне: зробити механічну і ручну зачистку покриття, потім потрібно вибрати колір. Як пофарбувати піаніно і зробити це правильно? Головне — добитися ідеально рівній поверхні при зачистці. Потім йде етап моріння, грунтовки і нарешті, полірування. І ось, у інструменту знову розкішний вигляд!

 • . 5

  Піаніно — один із кращих інструментів світу. І якщо вона поселилася будинку, то за ним потрібно правильно доглядати і тоді воно подарує кращу музику.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :