Як відрізнити фальшиві рублі від справжніх: ультрафіолетові детектори

як відрізнити фальшиві рублі від справжніх: ультрафіолетові детектори

Вам знадобиться
 • Купюра 1000 рублів
 • Лупа
 • Детектор валют
 • Гроші
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Бувають ситуації коли необхідно встановити справжня купюра чи фальшива. Особливо коли в руках купюри номіналом одна тисяча рублів — найлегша для роботи фальшивомонетників. Перед тим як відрізнити фальшиві рублі треба знати, що на цій купюрі тону нанесені рівномірно. Помітний плавний перехід від світлих відтінків до темних. Захисна нитка у вигляді п’яти коротких прямокутників — штрихів прошита крізь купюру. На цій купюрі « 1000 рублів» цифра 1 зверху смужки, на підробці нитка зверху. Також важливий момент-мікроперфорація. Найкраще точки видно навпроти світла. На зворотному боці вона повинна бути рівною. Напис «Квиток банку Росії» має опуклу структуру.

 • . 2

  Для того, щоб дізнатися як перевірити рублі, в деяких ситуаціях потрібно лупа. З її допомогою дивляться на структуру фарб. На цій купюрі фарба нанесена рівно. На фальшивках будуть помітні точки і навіть крихти від тонера. На купюри наносять захисні волокна. На справжньою вони розташовуються на поверхні і в товщі, на фальшивку зазвичай тільки зовнішні. Існують також спеціальні пристрої — детектори валют. Бувають переносні і стаціонарні, з їх допомогою можна перевірити купюру на справжність.

 • . 3

  Останнім часом багато людей задаються питанням: як легко заробити гроші, а також як заробити 300 рублів? Для початку тут потрібно визначитися хоче людина їх отримати через 5 хвилин або готовий витратити пару днів, а також спосіб заробітку — онлайн (в мережі інтернет) або оффлайн («вживу»). Від цього буде залежати дуже багато чого. Так, 300 рублів на день в оффлайн можна отримати працюючи кур’єром або вантажником.

 • . 4

  А як заробити 200 рублів онлайн? Зробити це можна на різних сайтах. В інтернеті багато роботи для рерайтерів, копірайтерів, перекладачів, фотографів. Заробити гроші можна на реферальних посиланнях і партнерських програмах. Існують сайти на яких платять гроші за заповнення анкет. Зазвичай інтернет-гроші роботодавці переводять на інтернет — гаманці або на банківський рахунок і кредитну карту.

 • . 5

  Якщо з наявністю грошей проблеми, то ймовірно буде цікаво, як прожити на 100 рублів? Найлегший вихід — жити в селі! При цьому будь-якій людині для цього потрібні: власне саме житло (кімната, квартира, будинок); їжа і одяг; розваги. У селах комунальні послуги значно дешевше, їжа і розваги практично безкоштовні (рибалка, збір грибів, ягід, фруктів і овочів). На одязі може заощадити навіть городянин, одягаючись в секонд — хенді, де за символічну плату можна купити майже новий одяг.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :