Як відрізнити любов від пристрасті: думка експерта

як відрізнити любов від пристрасті : думка експерта

Вам знадобиться
 • Фантазія
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Любов — чудове і піднесене почуття. Воно дає приємне відчуття прихильності і симпатії. Про любов написані мільйони книг і знято безліч фільмів. Так само, любов займає велике місце в історії. Навіть не заглядаючи в книгу, міркування про любов, зустрічається на кожному кроці. Любов займає величезне місце в житті людини. Однак, оскільки це почуття дуже сильно, його легко сплутати з закоханістю чи пристрастю. Як відрізнити любов від пристрасті? Це питання задають собі багато хто. Однак не багато хто знаходить відповідь. Існує ряд критеріїв, які допоможуть розібратися у почуттях, і зрозуміти справжню любов відчуває людина, або ж це голос пристрасті. Відчуваючи сильну пристрасть, людина хоче постійно перебувати разом з предметом свого обожнювання. Це може доходити до нав’язливості. У пристрасті партнер егоїстичний, і схильний до безрозсудних вчинків. Проте, пристрасть у помірних дозах, це основа любові і міцних відносин.

 • . 2

  Багато, втративши свіжість відносин, і охолонувши, один до дугу, задаються питанням, як повернути колишню пристрасть? Повернути пристрасть можливо, але якщо є можливість, потрібно постаратися спочатку її не втрачати. Адже зберегти завжди простіше, ніж будувати заново. Пристрасть розгорається як багаття, і його потрібно підживлювати. Для цього необхідні постійні зміни і різноманітність. Втім, рецепт для відновлення пристрасті, такий же. Що б випробувати пристрасть, як на початку відносин, необхідно постійно вносити різноманітність і експериментувати. Не зайвим буде відпустку разом з коханим.

 • . 3

  Коли відносини тільки починаються, виникає питання, як показати пристрасть? Дуже часто, навіть відчуваючи сильний потяг, людина не може або не хоче його показати. Дуже часто, це відбувається через страх перед відмовою. Або причиною може бути закомплексованість. Що б зробити відносини міцними і показати свою пристрасть, необхідно забути всі забобони, і спробувати жити почуттями. Говорити і робити саме те, що хочеться. Потрібно постаратися позбутися комплексів, розібратися в собі і в своїх емоціях.

 • . 4

  Пристрасть може бути різною, в тому числі і однобічною. Багато дівчат ламають голову над тим як викликати пристрасть у чоловіка? Розпалити пристрасть для жінки, не складає особливих труднощів. Складність полягає в тому, як утримати цю пристрасть, і перетворити її в міцне почуття. Для початку, потрібно зрозуміти, що викликає пристрасть у чоловіка. Відповідь проста — жінка. І не обов’язково гнатися за ідеалами краси, головне постаратися доглядати за собою. Адже чоловіки люблять різних жінок, але всі вони повинні бути доглянутими. Так само слід постаратися зацікавити чоловіка розмовою. Чоловік повинен бачити в жінці не тільки сексуальний об’єкт, а й розумної людини.

 • . 5

  Якщо викликати і утримати пристрасть вийшло, слід так само подумати про те, як відновити пристрасть. Необхідно забути всі стереотипи, і зробити перший крок. Потрібно постаратися бути розкутою і пристрасною. Так само не слід забувати періодично, міняти модель поведінки. Ніщо так не розбурхує почуття чоловіка як загадкова жінка. Створити атмосферу загадковості можна і після інтимної близькості. Тут головне бажання і кмітливість. Успіх полягає в різноманітності. Якщо чоловіка чекають постійні сюрпризи, то життя буде як вічне свято не тільки для нього, а й для його коханої.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :