Як відрізнити муранське скло від фальшивки?

як відрізнити муранське скло від фальшивки?

Вам знадобиться
 • Муранское скло
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Часом, навіть досвідченому фахівцеві непросто сказати, як відрізнити муранське скло від дешевих аналогів. Однак є кілька простих порад, здатних допомогти в цій нелегкій справі: Прозорий сорт скла називають cristallo, і це значить, що воно буде кристально-прозорим і ніяким іншим. Якщо прикраса оформлено золотом, на ньому обов’язково повинна бути вказана проба. Глянцеві вироби блищать і дають відблиски на сонці. Погані прикраси легко відрізнити за неміцним замкам іліоткаливающійся фарбою а також іншими неприємними дрібницями. Скло виконане в техніці Авантуріно, обов’язково володіє мерехтливими іскорками. Муранське скло — НЕ пластмаса. Воно розбивається пріпаденіі. Також, завдяки цьому, воно прохолодно на дотик.

 • . 2

  На виробі має перебуває клеймо — Murano Glass. Такий текст ніяк не стерти, так як він впаяний у верхній шар скла. Його не зішкребти або подряпати. Всі вироби супроводжуються сертифікатами автентичності. Кожен виріб унікально і виконано вручну. Тому, не може бути двох однакових прикрас. Майстри-склодуви ще давно задавалися питанням, як зробити скло кольоровим. Справжнє муранське скло не забарвлюється різними фарбами, його кольори — домішки різних металів і тому, справжнє вони не потьмяніє від перебування на сонці. Важливо пам’ятати, що під фразою «унікальне творіння» розуміється кожна річ з назвою «Муранское скло.» Як відрізнити підробку, тепер не так складно зрозуміти, слідуючи вищевказаним радам.

 • . 3

  Існують різні техніки для виготовлення муранського скла. Наприклад, не потрібно кричати «як прибрати тріщину на склі», адже можливо, це Кракеллаж — техніка, за допомогою якої отримують тріщини на поверхні виробу, завдяки опусканню розпеченого вироби в воду. Якщо все-таки хочеться зрозуміти, як відполірувати скло на годиннику, наприклад, буде потрібно виконати наступні дії: Скло починають рухати хвилеподібними рухами по кускукожі або повсті, на який нанесена суміш полірувальної пасти з водою. Через деякий час скло промивається, ретельно сушиться. Якщо подряпини практично зникли, на новий шматок шкіри або повсті наносітсясовсем трохи зубної пасти, додається кілька крапель води і знову протирається.

 • . 4

  Коли скло знову висохне, його натирають невеликою кількістю мінеральногомасла. Важливо! Існують сапфірові скла, які вкрай легко б’ються і чутливі до ударів. Якщо у коханої вироби саме такий тип скла або подряпини досить глибокі, краще віднести його до майстерні. Ось і завершився невеликий екскурс у світ дивного по своїй красі муранського скла. Нехай це унікальний виріб буде приємним нагадуванням про сонячних або дощових венеціанських днях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :