Як відрізнити родимку від бородавки?

як відрізнити родимку від бородавки ?

Вам знадобиться
 • Джгут
 • Пов’язка
 • Одяг
 • Тональний крем
 • Розсипчаста пудра
Інструкція
 • . 1

  З моменту народження і протягом усього періоду життя на тілі людини можуть з’являтися як родимки, так і бородавки, які мають різну природу виникнення та можливі наслідки. Як відрізнити родимку від бородавки? Бородавка — це шкірне освіту, яка вважається доброякісним. Причиною появи бородавок є вірус, розмноження якого всередині шкіри приводить до розростання її верхніх шарів. Тому на вигляд бородавка — це частина опуклою шкіри (форма опуклості може бути нестандартною і неповторною), а родимка — сукупність клітин шкіри, які змінили свою пігментацію (але не форму). Якщо родимки в основному м’які і не містять шорсткості, то бородавка може містити ороговілі компоненти шкіри. У більшості випадків бородавка має сірувато-жовтий колір, а родимка — червонуватий відтінок. Помічено, що бородавки часто з’являються на ногах (особливо ступнях) і руках, а родимки — можуть рівномірно утворюватися по всьому тілу.

 • . 2

  Більшість родимок, на відміну від бородавок, не заподіюють незручності їх власнику. Проте в окремих випадках вони збільшуються в розмірах і змінюють форму, що призводить до дискомфорту і спробі самостійного видалення. Небезпечним наслідком самостійного видалення родимки може бути поява кровотечі, яку проблематично зупинити. Кровотеча з родимки також може бути наслідком ненавмисної травми. Як зупинити кров з родимки? У разі появи рясної кровотечі і проблем з його зупинкою слід негайно викликати «швидку допомогу». Чекаючи її прибуття, необхідно мінімізувати приплив крові до рани завдяки стисненню. При цьому можна використовувати джгут або пов’язку (що зручно в основному для рук або ніг). Джгут або пов’язку слід накладати на період часу, який не перевищує дві години, інакше відсутність крові в тканинах викличе їх омертвіння.

 • . 3

  Оскільки родимки можуть бути потенційно небезпечними, слід задуматися про їх запобігання. Як запобігти появі родимок? Найдієвішим способом запобігання появи родимих плям на тілі є скорочення часу перебування на сонці та в солярії (з мінімальним захистом у вигляді одягу та різних кремів). Найнебезпечнішим вважається час з 11 до 17 годин. Основне завдання в процесі запобігання появи родимок — це забезпечення зниження впливу ультрафіолету на шкіру, який призводить до генетичної зміни клітин і погіршує імунітет. Необхідно враховувати, що потрапляння ультрафіолету на шкіру може здійснюватися за допомогою відбиття від піску або поверхні води. Особливо слід побоюватися ультрафіолету власникам блакитних очей і рудого волосся. Володарям зелених очей і русявого волосся також не слід зловживати перебуванням на сонці.

 • . 4

  Як говорить стародавня прислів’я: «На смак і колір товаришів немає». Деякі вважають родимки естетичними, інші — навпаки, намагаються від них позбутися або замаскувати. Раніше було модним (для жінок) малювати родимки (мушки) на обличчі, зараз спостерігається зворотна тенденція. Як замаскувати родимку? Найбільш ефективним способом маскування родимок вважаються тональні креми, оскільки їх щільність вище ніж інший декоративної косметики і вони не викликають дискомфорту. При цьому не рекомендується наносити тональні креми густим шаром або в кілька шарів. Для маскування родимки також можна використовувати розсипчасту пудру. Наносити маскувальні засоби (косметику) необхідно на очищену шкіру.

 • . 5

  Недоліком маскування родимок за допомогою косметики є витрати на її придбання. У свою чергу, знаючи відповідь на питання: «Як ростуть родимки?» — Можна запобігти їх появі і отримати ефект від економії на косметиці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :