Як відрізнити справжні гроші від фальшивих?

як відрізнити справжні гроші від фальшивих?

Вам знадобиться
 • Паперові гроші
 • Монети
 • Детектор валют
Інструкція
 • . 1

  Обов’язкова умова справжньої купюри — наявність у неї водяного знака. Його можна побачити, переглянувши купюру на світло. Водяні знаки знаходяться по краях купюри. На більшості підробок відсутній блискуча металева нитка. Фальшиві банкноти мають таку фарбу, що при найменшому намоканні вона може розпливатися, чого не трапляється з справжніми грошима, навіть якщо купюру повністю занурити у воду.

 • . 2

  Фарба підробленої купюри може обсипатися під дією її згину. На фальшивих купюрах рівномірний розподіл тонів фарб і помітний різкий перехід від одного тону, до іншого, справжні банкноти не мають такої особливості. У фальшивих грошей може бути відсутнім характерний хрускіт справжньою купюри. У справжніх грошей поверхня має шорсткості. Якщо купюра абсолютно гладка, то велика ймовірність, що перед вами підробка. Деякі елементи справжніх купюр, такі як герб, можуть змінювати колір, це залежить від зміни кута зору.

 • . 3

  Зважте монету на точних вагах. Якщо її вага відрізняється від стандартної ваги монети, то цілком імовірно, що перед вами фальшивка. Розгляньте монету через збільшувальну лупу. На фальшивих монетах часто відсутні ті дрібні деталі, які присутні на справжніх. Якщо є така можливість, то порівняйте свою монету із зразком фотографії, де зображені справжні гроші.

 • . 4

  Так, ви не упустите жодної деталі, т. к. в каталогах фотографій монет присутній і опис всіх їх деталей. Киньте монету на будь-яку тверду поверхню, наприклад на стіл. Звук справжньої монети буде дзвінким, а у фальшивій — глухим. Деякі фальшиві монети залишають на папері темний слід. Підроблені монети можуть складатися зі сплаву кількох металів, тому п’ятирубльових фальшивки можуть мати не чисто білий колір, а, наприклад, жовтуватий відтінок.

 • . 5

  непевний у тому, як відрізнити фальшиві гроші від справжніх, можна скористатися допомогою детектора валют для паперових валют або спектрометром для монет. Детектори бувають різних видів. Найпоширеніший — ультрафіолетовий. Існують і такі, як детектори банкнот з магнітними датчиками, інфрачервоний детектор і детектор-ручка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :