Як відрізнити срібло від металу за вагою?

як відрізнити срібло від металу за вагою?

Вам знадобиться
 • Йод,
 • Мильний розчин
 • Хлорид срібла
Інструкція
 • . 1

  З давніх часів з срібла виготовляли столові прилади, посуд, свічники, посуд для культових і релігійних обрядів, ювелірні вироби. Сплави срібла та інших металів застосовують в радіотехнічної промисловості, телекомунікаціях і телефонного зв’язку, при виробництві фотографій і рентгенівської плівки. Колоїдне срібло застосовують у медицині. При взаємодії срібла з атмосферою з наявністю сірководню воно втрачає свій первинний колір: тьмяніє і покривається темним нальотом, забруднюється.

 • . 2

  При придбанні срібних виробів виникає питання, як відрізнити срібло від металу, щоб не стати жертвою шахраїв. Про це кілька корисних порад: 1. При покупці виріб в інтернет-магазинах, звертають увагу на скорочення, дані на ярликах, де під словом «срібл. »Ховається посріблене виріб з латуні або мельхіору. 2. Якщо за наявності маркування іноземною мовою поруч зі словом «Silver» стоїть слово «plated», значить на металевій основі вироби зроблено сріблення. 3. На виробі повинні бути клейма пробірної палати і виготовлювача.

 • . 3

  Зазвичай на вигинах і опуклостях посрібленого вироби проступає метал з іншим кольором і відтінком. Срібло боїться йоду, тому на зачищеному сріблі від краплі йоду з’явиться плівка жовтуватого або чорного кольору. Щоб виріб завжди виглядало новим, корисну пораду, як доглядати за сріблом: 1. Зберігають срібло в окремих скриньках або футлярах в сухому місці, попередньо протерши м’якою тканиною від вологи та поту. Паперові серветки та рушники не використовують.

 • . 4

  Якщо під рукою виявився олівець з ляпісу, то при контакті з ним срібний виріб стане каламутним, а посріблене з мельхіору, латуні і бронзи — чорним. А якщо є крейда — то він почорніє, якщо провести шматочком по сріблу. Завжди цікаво знати, як видобувають срібло — рідкісний природний метал. Руду піддають ціануванню і амальгамування з концентрованими ціанистими розчинами, потім очищають. Також отримують срібло під час виплавки та рафінування міді і свинцю.

 • . 5

  Срібні вироби завжди набагато важче аналогів з металу. При покупці ювелірних виробів багато хто знає, що якісне срібло не залишає слідів на руках, а з великим відсотком цинку — залишить брудні сліди. Важливо знати, як почистити срібло нашатирним спиртом: 1. Спочатку виріб миють мильним розчином, можна додати не більше 5 крапель нашатирю. Ретельно промивають водою і протирають шматочком замші. 2. Капають нашатир ( 5 крапель) в порошок крейди. Змішують і після протирають кашкою, наприклад, столові прилади або стаканчики. Потім промивають водою і протирають тканиною.

 • . 6

  Срібне виріб високої проби не притягується магнітом. В іншому випадку під шаром срібла знаходиться метал. Ось як покрити сріблом мідь, латунь гальванічним методом: 1. Для електроліту знадобиться 40 г хлориду срібла, гексаціаноферрата калію — 200 г, карбонату калію — 20 г, води дистильованої — 1000 мл. 2. Срібний анод. 3. Роботу проводять при температурі електроліту — 20 — 80 ˚ С і щільності струму 1, 0 — 1, 5 А / дм ².

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :