Як відростити брови і вії?

як відростити брови і вії ?

Вам знадобиться
 • Масло
 • Здорове харчування
Інструкція
 • . 1

  Багатьох сучасних жінок завжди цікавлять питання, щодо відрощування вій і брів. Найчастіше таке питання актуальне для тих, хто зробив собі не правильну корекцію або просто вищипані брови дуже вже тонко. Також цим питанням цікавляться жінки з посивілим бровами, іноді навіть від прийому будь-яких сильних медикаментів. Само собою найпростіший спосіб — це вичекати, коли волоски самі з’являться, але не всі готові цього чекати, адже будь-якій жінці, дівчині завжди хочеться виглядати відмінно.

 • . 2

  Як відростити вії і не нашкодити собі? Головне знати, що робити, грунтуючись на досвіді інших, а не винаходити велосипед. Найперше, що слід використовувати для зростання — це масло. Найкращим маслом в такому випадку, є не рицинова (як думають деякі), а масляні розчини з вітамінами А і Е і сік алое. Цю суміш найзручніше тримати в якому-небудь флакончике з пензликом, обов’язково при кімнатній температурі. Також для зростання використовуються маски. Їх роблять на основі реп’яхової або касторової олії, проте слід пам’ятати, що їх потрібно знімати через годину після нанесення і ні в якому разі не довше.

 • . 3

  Звичайно, є безліч і інших рад як відростити брови і вії, проте варто завжди враховувати і можливу шкоду, який можна нанести самій собі. Можливо, не варто поспішати робити всілякі компреси по два рази вдень. Тому як, на зростання тих же брів, наприклад, продукти харчування впливають нітрохи не менше, ніж косметика. В принципі, як і волосся або навіть будь-які органи в організмі, брови і вії, вимагають збалансованого харчування (а не регулярною їжі фастфудів). Причому необхідні не тільки м’ясо і риба, а й курячі яйця, бобові, сир і кефір з сиром. До правильному харчуванню можна додати спеціальний масаж брів. Посилений кровообіг при ньому, буде стимулювати кровообігу, що в свою чергу активізуватиме волосяні цибулини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :