Як відростити нігті за тиждень?

як відростити нігті за тиждень ?

Вам знадобиться
 • Морська сіль
 • Сік лимона
 • Йод
 • Аптечні стимулятори для росту нігтів
Інструкція
 • . 1

  Відповідно до проведених досліджень, нігті у одних людей ростуть швидше, а у інших набагато повільніше. Прискорити зростання нігтьової пластини можна завдяки аптечним засобам, але також фахівці рекомендують використовувати домашні рецепти. Кожен день пацієнтові необхідно тримати нігті в сольовому розчині. Для рецепта слід використовувати саме морську сіль — тоді зростання нігтів буде помітний вже через кілька днів. Якщо ж в розчин додати поварену сіль, шкіра рук стане досить м’якою і ніжною.

 • . 2

  Як засіб для росту нігтів застосовується лимон. Його соком слід змащувати нігті кілька разів на добу. Порада: не варто купувати лимонну кислоту, так як в ній не містяться поживні речовини, які входять до складу лимона. На ніч нігтьову пластину можна змащувати йодом. Процедуру повторювати через день, щоб не виникла алергія на дану речовину. У цьому випадку нігтьова пластина зміцніє, ламкість пропаде, і зникне жовтизна на нігтях.

 • . 3

  Згідно зі статистикою, 50 відсотків населення не стежать за своїми нігтями. Це помилкові дії, так як через нігті організм дихає, через них надходять поживні речовини, і вони служать візитною карткою кожної поважаючої себе жінки. Якщо не доглядати за нігтьовими пластинами, з’являються такі захворювання, як грибок, дерматофітія нігтів, дистальний піднігтьового оніхомікоз та інші. Можна скористатися не лише домашніми рецептами, а й придбати засоби в аптеці.

 • . 4

  Слід придбати спеціальні препарати, що стимулюють ріст нігтів. Їх властивості полягають в тому, що до складу входять живильні речовини. Наносяться стимулятори 2 — 3 рази на день, але щоб не помилитися, рекомендується прочитати інструкцію. Незайвим стане прийом мінеральних комплексів. Фахівці наполягають на тому, щоб їх вживали всі люди, тобто зі здоровими нігтями також. Вітаміни є необхідними елементами в організмі, і будуть підсилювати зростання не тільки нігтів, але і ріст волосся. Після того, як людина відчує ефект, процедури не повинні припинятися.

 • . 5

  Необхідно зробити тижневу перерву і повторити вищеописані рецепти заново. Також можна використовувати засоби, які захищають нігті від ламкості. У цьому випадку слід бути обережними, тому що не всі речовини підходять для певного організму. Щоб виглядати красивою, здоровою і доглянутою, достатньо приділяти увагу нігтям не більше 10 хвилин у день. За мінімальну кількість часу нігтьові пластини стануть привабливими і здоровими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :