Як відшити хлопця красиво? Відшила красивого хлопця, а тепер шкодую

як відшити хлопця красиво? відшила красивого хлопця, а тепер шкодую

Вам знадобиться
 • Причина, по якій подальші відносини вже неможливі
 • Аргументи на користь свого рішення
 • Потрібне місце і відповідний час
 • Уміння вислухати
 • Співчуття і розуміння в поєднанні з холоднокровністю і рішучістю
Інструкція
 • . 1

  Якщо виникла дилема, як відшити хлопця красиво, то перш за все необхідно обгрунтувати причину, по якій відносини вже не мають майбутнього. Просто так розлучитися з хлопцем не прийде в голову адекватній людині. Причини можуть бути різні, частіше психологічного характеру. Ось деякі з них: Відносини стали прісними, молодим людям нудно один з одним. У хлопця і дівчини занадто різні погляди на життя. Дівчині не подобається, як хлопець з нею звертається. Хлопець не бажає працювати над собою і не визнає помилки. Хлопець звертає занадто багато уваги на інших дівчат. Дівчині почав подобається інший молодий чоловік. Переїзд в іншу країну або місто, хоча це спірне питання. Хлопець був потрібний просто для видимості або, щоб подражнити іншого.

 • . 2

  Відвадити хлопця, висловивши свої аргументи не завжди вдається. Є особливо вперті, які у що б то не стало будуть домагатися поставленої мети. Але, якщо продумати всі аргументи, які допоможуть у непростому розмові, можлива перемога і навіть не доведеться посваритися з хлопцем, щоб напевно відшити залицяльника.

 • . 3

  Варто подумати над тим, де буде проходити розмова, і коли. Краще не навантажувати молодої людини проблемами на початку тижня або під час сесії, іспитів, проблем на роботі. Краще подгадать нейтральний момент. і запросити в кафе або парк. Там, в спокійній обстановці чесно все розповісти, пояснити.

 • . 4

  Уміння вислухати в такій ситуації виявиться корисним. Адже дивно буде, якщо хлопець просто скаже «поки» і, погодившись з дівчиною, піде. залежно від темпераменту, молода людина або розлютиться, і доведеться чекати, коли вогонь обурення згасне, або дуже засмутиться і не зможе заперечити, або все адекватно оцінить і зрозуміє. Краще домагатися останнього. Для цього вислухати слід все, що він скаже, навіть, якщо це буде не приємно.

 • . 5

  Слід бути твердо впевненої у вирішенні піти, але одночасно доведеться проявити холоднокровність. Продовжувати відносини, у яких немає майбутнього тільки через жалість дуже нерозумно. Рано чи пізно буде накопичуватися напруга і хлопець сам вирішить покласти край мукам, але як він це зробить, залишається тільки здогадуватися. Якщо людина ніяк не хоче прийняти рішення коханої, то слід на деякий час покинути місто, поміняти номер телефону і дати йому звикнути жити без екс дівчини. У відносинах завжди потрібно проявляти людяність, розуміння і ставитися один до одного з повагою. У житті бувають розчарування, для хлопця бажання дівчини розлучитися — одне з них. Щоб не сталося непоправного, слід врахувати індивідуальні особливості характеру і піднести інформацію в максимально щадить формі. Якщо все буде зроблено за людськими законами, то є шанс залишитися друзями і від душі повеселитися один у одного на весіллі через кілька років.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :