Як відстежити грошовий переказ?

як відстежити грошовий переказ?

Вам знадобиться
 • Стеження за грошовим переказом
 • Здійснення переказу через ощадбанк і на мегафоні
 • Отримання переказу вестерн юніон і скасування грошового переказу
Інструкція
 • . 1

  Стеження за грошовим переводомПроблеми з доставкою грошових коштів виникають дуже рідко, але все ж виникають, а тому функція відстеження перекладу іноді стає життєво-необхідною. Після переказу коштів більшість клієнтів бажають простежити їх доставку, а функція ця стала ще доступнішою. І так, какотследіть грошовий переказ? Різні платіжні системи пропонують різні шляхи відстеження грошових коштів. Найбільш поширеним є спосіб виведення інформації про переведення за допомогою введення контрольного номера та прізвища одержувача. Після цього виводиться інформація в особистому кабінеті, куди можна зайти за допомогою логіна та пароля.

 • . 2

  Здійснення переказу через ощадбанк і на мегафонеПеред тим як зробити переказ через ощадбанк або, приміром, будь-який інший банк, адресат найчастіше дізнається і варіанти відстеження перекладаються грошових коштів. Варіантів в даному випадку декілька. Найпростіший — це інтернет-банкінг, що дозволяє переглядати прихід-відхід грошей на картку банку. Якщо є бажання відстежувати весь процес переказу коштів, то необхідно буде підключати повний пакет послуг, який передбачає абонентську плату в розмірі 60 рублів на місяць. Також інформацію можна дізнатися і у співробітників банку. Термін доставки перекладів може істотно відрізнятися. У той час як зробити переклад на мегафоні можна за лічені секунди, Пошта Росії може доставляти кошти по кілька днів, а тому функція відстеження грошового переказу доводиться як не можна до речі.

 • . 3

  Отримання переказу вестерн юніон і скасування грошового переводаГлавной складової відстеження коштів є контрольний номер, який одержувачу повідомляє відправник. Приміром, перед тим як отримати переклад вестерн юніон, адресант повинен надати паспорт і код переказу, за допомогою якого сам відправник може відстежити статус своєї транзакції. Нерідко буває так, що відправник, в силу непередбачених обставин, задається питанням, какотменіть переказ грошей. Адресант міг виїхати у відпустку і т. д. У даному питанні функція відстеження коштів знову приходить на допомогу. По-перше, адресат засвідчується, що переклад ще не встиг дійти до одержувача, а далі з паспортом і контрольним номером йде в банк або пункт відправлення коштів, і оформляє бланк відмови від виконаної транзакції. У цьому випадку сплачується комісія, сума якої залежить від суми і типу перекладу. Доступність функції відстеження переказаних коштів, що надається більшістю платіжних систем, в чому спростила здійснення даної операції.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :