Як відтерти фарбу для волосся з шкіри?

як відтерти фарбу для волосся з шкіри?

Вам знадобиться
 • Вазелін чи зубна паста
 • Спирт
 • Ватяний диск
 • Харчова сода
 • Ацетон або рідина для зняття лаку
Інструкція
 • . 1

  Не всі знають, як змити фарбу для волосся з одягу, хоча це не так важко. Отже, в першу чергу можна скористатися таким дієвим засобом, як розчинник (спирт), який допомагає видалити все, навіть найстійкіші плями від фарби. Саме спирт здатний розчинити не тільки свіжу, але і засохлу фарбу. У цьому випадку береться простий чистий ватний диск, на який наноситься невелика кількість даного засобу, що очищає, після чого протираються безпосередньо забруднені ділянки. Якщо з першого разу вся фарба не відмилася, цю процедуру можна буде повторити ще раз, поки повністю не буде видалена вся фарба.

 • . 2

  Щоб прибрати фарбу для волосся з шкіри рекомендується скористатися наступним методом. Береться невелика кількість простий зубної пасти і наноситься безпосередньо на забруднену ділянку шкіри, після чого паста видаляється за допомогою чистої теплої водички. Цю чистячу процедуру необхідно повторювати до тих пір, поки повністю не буде очищена шкіра. При бажанні зубну пасту можна замінити на простий вазелін і легкими, м’якими рухами втирати в шкіру. Важливо пам’ятати про те, що для повного видалення фарби, необхідно використовувати досить велика кількість вазеліну. Однак, не рекомендується занадто довго використовувати цей засіб, так як на шкірі може з’явитися досить сильне роздратування.

 • . 3

  Видалити фарбу допоможе і рідина для зняття лаку. У цьому випадку береться невелика кількість цього засобу і наноситься на чистий ватний диск, після чого обробляється забруднену ділянку шкіри. Не варто забувати про те, що ацетон, як і вазелін, здатний спровокувати появу досить сильного роздратування шкіри, тому використовувати таку методику треба обережно.

 • . 4

  Не знаючи, як у домашніх умовах видалити фарбу для волосся з шкіри, рекомендується скористатися наступним методом. Береться проста харчова сода (рівно одна чайн. Ложечка) і змішується з водою (п’ять-сім крапель), після чого отримана паста наноситься безпосередньо на забруднені ділянки шкіри і м’яко відтирається пляма. Як відомо, харчова сода є прекрасним скрабом, за допомогою якого можна видалити практично будь-які забруднення не тільки з шкіри, а й інших поверхонь.

 • . 5

  Щоб відтерти фарбу можна використовувати ще один перевірений метод — на забруднену ділянку наноситься невелика кількість будь-якого дитячого масла і м’якими рухами втирається в шкіру. Це засіб не тільки прекрасно розчиняє складні склади, використовувані для забарвлення волосся, але і зволожує шкіру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :