Як відучити кошеня кусатися і дряпатися?

як відучити кошеня кусатися і дряпатися?

Вам знадобиться
 • Кошеня
 • Терпіння
 • Знання про кішок
 • Іграшки
Інструкція
 • . 1

  Кожен пам’ятає хвилюючий момент появи в будинку нового мешканця. Усі кошенята люблять грати, використовуючи зуби і кігті. Це закладено в них природою, малюки не знають, добре чи погано вони надходять. Ось чому власник повинен вивчити психологію кішок, яка підкаже як відучити кошеня дряпатися і кусатися. Особливо важливо вжити своєчасних заходів, якщо в сім’ї є діти. Ті котячі звички, які спочатку можуть здатися милими і забавними, надалі здатні доставити багато клопоту і неприємностей. Слід відразу розставити пріоритети, збудувавши правильні відносини з вихованцем. Не варто бити і суворо карати тварина, такий підхід не найкращий, потрібно розглянути різні варіанти і стратегії.

 • . 2

  Котячий дитина ще безпорадний, зміну обстановки і відсутність кішки-матері він може сприйняти як вороже оточення. Цілком природно, що він вирішить захищатися, не знаючи, чого очікувати від оточуючих. Коли поблизу є і інші мешканці, то агресія кошеня може посилитися. Якщо люди знають, як виховувати кошеня правильно, то процес адаптації новачка і інших членів сім’ї суттєво спроститься. Найчастіше, укуси і подряпини — це лише частина гри, яка здається кошеняті дуже веселою. Коли він побачить, що існують і інші іграшки, спеціально призначені для цього, то переваги маленького пустуна цілком можуть змінитися. М’ячики, гумові фігурки, м’які іграшки та когтеточку можна придбати в будь-якому зоомагазині. Слід допомогти кошеняті, продемонструвавши різні варіації ігор з новими предметами, частіше складати йому компанію.

 • . 3

  Кішки — особи норовливі. Вони нерідко таять образу на тих, хто приділяє їм недостатньо уваги. Але підвищений інтерес і надмірна нав’язливість теж можуть викликати обурення у тварини. Така поведінка властива не тільки дорослим представникам котячих, а й кошенятам. Вони можуть ревнувати до інших мешканцям будинку, кидаючись на них. Виховання кошеняти — відповідальне заняття, господарю доведеться постаратися, щоб виростити з маленького бешкетника вихованого і приємного компаньйона. Тварині може не сподобатися викликає одяг, різкі запахи, неадекватна поведінка людини. Кішки тонко відчувають енергетику, витікаючу від людей. Ворожий настрій породжує відповідну реакцію. Якщо кішка сичить, вигинається дугою, а кінчик хвоста нервово ходить з боку в бік, то вона готова до атаки.

 • . 4

  Багато хто дивується, як відучити кошеня кусатися, вважаючи це нереальним. Якщо переключити увагу на предмет, підвішений на мотузочці, тварина буде з задоволенням ловити його кігтями і зубами, відточуючи спритність. Ріжучі зубки у кошеняти змушують його небудь гризти. Для цього є особливі ласощі, вони розроблені на основі спресованих жив і субпродуктів. Такий делікатес не тільки смачний, але і корисний. При необгрунтованої агресії можна піти, образившись та ігноруючи вихованця. Деякі тварини беруть це до уваги. Кошеня може дратуватися, якщо у нього щось болить. Потрібно переконатися, що здоров’я малюка в порядку. З часом кошеня усвідомлює, що руки господаря призначені для того, щоб гладити свого улюбленця, а не для того, щоб пустун кусав і дряпав їх. Тоді тварина відповість ласкою і взаємністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :