Як відучити кота, кошеня дряпати меблі?

як відучити кота, кошеня дряпати меблі?

Вам знадобиться
 • Когтеточка
 • Ковпачки для кігтів
 • Кусачки для нігтів
Інструкція
 • . 1

  Кігті кішки — досить універсальний інструмент, який тварина використовує не з бажання напаскудити вам, а в цілях утримання їх у повній готовності. Кішка точить нігті, щоб вони були гострими й міцними. Крім цього під час процедури натачіванія нігтів кішка відмінно розминає спину. Тому цей ритуал вона вважає необхідним і навряд чи розуміє, чому господар так злиться на неї.

 • . 2

  Щоб дохідливо пояснити тварині, що її процедури дуже недоречно для оббивки домашніх меблів зовсім необов’язково кричати і залякувати тварина. Це злякає кішку і просто залишить про вас неприємне враження. Тварина буде лише вважати вас злою людиною, якого треба уникати. Зате психологічний прийом заохочення і спонукання до правильної поведінки відмінно підійде в цій ситуації.

 • . 3

  Отже, розглянемо способи того, як відучити кошеня дряпати меблі. Найголовніше в цій справі — терпіння і наполегливість. Варіант не простий, але дієвий. Можна застосовувати спеціальні пластикові ковпачки для кігтів для кішок. Користуватися ними зовсім не складно, головне — щоб тварина зрозуміло вас правильно і дозволило на себе надіти їх. Продаються такі пластикові кігтики у всіх зоомагазинах і у ветеринарних клініках.

 • . 4

  Підрізка нігтів — наступний варіант. Не думайте, що це зупинить улюбленця від щоденного виконання свого ритуалу. Але наслідки будуть вже не настільки руйнівні. Наступний спосіб — створити альтернативу жертви котячих кігтів. У магазинах для тварин продаються спеціальні колонки, призначені якраз для дряпання. Пам’ятайте, що тварина потребує хоча б в одному пристосуванні з грубого матеріалу, створеному спеціально для натачіванія кігтів.

 • . 5

  Як відучити кота дряпати меблі вам підкаже його поведінку. І спосіб життя. Поставте колонку поруч з його місцем проживання. Або ж там, де тварина найчастіше приступає до процедур приведення себе в порядок. Намагайтеся заохочувати у кота любов до нової іграшки. Хваліть і давайте йому маленьку нагороду. Нехай у тварини виникне стійка асоціація між смачною їжею і гарною поведінкою.

 • . 6

  Карати кішку можна тільки в сам момент дряпання меблів. Запізнившись з покаранням, ви лише зіб’єте кішку з пантелику своїм гнівом. Ніколи не бийте тварина, відмовтеся від фізичного впливу. Повірте, що ваша кішка прекрасно відчує, що робить щось не так, якщо ви просто зміните інтонацію обігу та спробуєте перешкодити їй.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :