Як відвести одруженого чоловіка з сім’ї?

як відвести одруженого чоловіка з сім'ї?

Вам знадобиться
 • Ревнощі
 • Вагітність
 • Магія
 • Жінка його мрії
Інструкція
 • . 1

  Жінка його мрії. Усі жінки мріють мати сім’ю, але нерідко буває так, що коханий чоловік одружений. Можна, звичайно, смериться зі статусом коханки, але ховатися все життя — це не вихід, але завжди можна спробувати відвести чоловіка з сім’ї. Щоб роздобути об’єкт обожнювання, слід стати для нього жінкою його мрії, напевно, він розповідає про недоліки своєї дружини, потрібно тільки запам’ятати і не повторювати помилок. Необхідно постаратися зробити відносини теплими і ніжними, без скандалів і докорів, тоді чоловік буде менше проводити час вдома, і незабаром залишить свою дружину. Тільки в цьому випадку доведеться підтримувати такі ж відносини, інакше він швидко повернеться до своєї дружини.

 • . 2

  Магія. Розмірковуючи над тим як відвести одруженого чоловіка з сім’ї, змова на любов можна прочитати, адже відомо, що магія дає добрі результати і допоможе прив’язати чоловіка назавжди. Якщо не хочеться самостійно це робити, то завжди можна довірити це професійним магам, щоб вони зробили сильний приворот. Але тільки це обійдеться недешево, тому потрібно буде зібрати гроші, а також знайти хорошого чаклуна, що він все зробив як годиться. Однак слід пам’ятати, що це великий гріх, і спочатку треба спробувати відвезти його своїми силами, і коли це не вийти, то вдаватися до крайніх заходів.

 • . 3

  Вагітність. Можна спробувати відвести чоловіка з родини за допомогою дитини, але це варіант не завжди спрацьовує. По-перше, потрібно подивитися на ситуацію з різних ракурсів, а по-друге, слід розрахувати шляхи відступу, адже предмет обожнювання може просто попросити зробити аборт, а після припинити всілякі стосунки. Можна просто сказати йому, що можливо він стане батьком, і подивитися на його реакцію і подальші дії. Якщо він буде щасливий і почне будувати плани, то в майбутньому можна буде дійсно завагітніти, а якщо зміниться в обличчі і заговорить про аборт, то, швидше за все, коханка для нього — це тільки розвага і серйозних намірів по відношенню до неї у нього немає.

 • . 4

  Ревнощі. Щоб відвести з родини чоловіка, слід зробити так, щоб його дружина ревнувала і влаштовувала йому скандали. Таку тортури витримає далеко не кожен, і незабаром йому набридне жити в пеклі і він збере свої речі і піде. Але мало відвести чужого чоловіка, потрібно ще й постаратися його утримати, тому слід всіляко заохочувати його бажання, хвалити за кожну дрібницю, догоджати йому. Зігравши на контрасті можна легко прив’язати до себе чоловіка, який буде просто обожнювати жінку. Маючи намір відвести чоловіка з родини, важливо задати собі питання: «А чи так він хороший, щоб йти заради нього на такі жертви?». Можливо, на шляху зустрінеться вільний чоловік, який буде набагато краще коханця, і його варто почекати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :