Як віджиманнями накачати спину: зарядка вранці

як віджиманнями накачати спину: зарядка вранці

Вам знадобиться
 • Вільний час
 • Штанга
 • Гиря або гантеля на 5 — 6 кг
 • Тренажер на верхню тягу
 • Турнік
Інструкція
 • . 1

  Є багато способів накачати м’язи спини, і більшість з них, найзручніше виконувати в тренажерному залі. Але є кілька способів, як віджиманнями накачати спину в домашніх умовах. Не всі види віджимань качають м’язи спини. Важливо запам’ятати, що чим ширше хват під час віджимань, тим більше будуть працювати м’язи спини. Щоб накачати спину віджиманнями, потрібно робити широкий хват і опускатися якомога нижче. Краще навіть поставити кілька книжок, щоб, опускаючись максимально, не торкатися підлоги. Таким чином ще гойдаються грудні м’язи.

 • . 2

  Як розвинути гнучкість спини? Слід виконувати всім відомий «місток». Для початку лягають на підлогу і підтягують ноги максимально до себе. Потім вивертають руки так, щоб задня частина долоні була звернена до голови. У такому положенні потрібно намагатися встати, максимально вигнувши спину. Для тих, у кого добре виходить, підійде вертикальний місток. Ноги ставлять на ширині плечей, руки загортають, як для звичайного містка, і поступово опускаються на міст. Для початку варто виконувати це вправи, стоячи біля стіни.

 • . 3

  Як прибрати боки зі спини за допомогою гантелі або гирі? Дуже просто! Для цього потрібно взяти гантелі або гирю мінімум 5 кг. Ноги ставлять на ширині плечей. Одну руку закладають за голову, а інша вільно тримає гантель. У такому положенні виконуються нахили (у напрямку гантелі). Нахилятися потрібно так, щоб відчути напругу в боках і повернутися у вихідне положення.

 • . 4

  Багато хто не знає, як швидко накачати м’язи спини. У цьому допоможе тренажер на верхню і нижню тягу. Відповідний для себе вагу на верхню тягу піднімають і опускають, а на нижню — тягнуть до себе і від себе. М’язи спини відмінно качає тренажер для веслування (або просто веслування), а також простий, але дуже ефективний турнік.

 • . 5

  І останнє, як накачати спину штангою. Прості підйоми потрібно виконувати правильно, щоб гойдалися саме м’язи спини, а не руки або плечі. Для цього гриф штанги необхідно брати широким хватом. Також для спини чудово підійдуть підйоми штанги стоячи. Спочатку гриф кладуть собі на шию, а потім опускаються з ним вперед до рівня пояса. Під час виконання цієї вправи спина повинна бути максимально рівною, а ноги прямими, поставленими трохи вже ширини плечей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :