Як відзначають день флориста?

як відзначають день флориста?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Квіти
Інструкція
 • . 1

  Як відзначають день флориста? На питання, коли святкують день флориста немає однозначної відповіді: 24 липня, 15 серпня, 27 вересня і так далі. Скільки людей стільки й думок. Адже офіційно такого свята поки немає. А у флориста щодня свято, головне щоб навколо було море квітів. А флористи знайдуть їм застосування. Тому взимку вони точно не будуть відзначати своє професійне свято. А ще вони люблять ділиться святом з оточуючими, ось тоді і святкують день флориста.

 • . 2

  А святкують флористи з розмахом: з піснями, танцями, конкурсами, розвагами, і звичайно ж не обходиться без виставки робіт — букетів, власного виготовлення. На такій виставці можна і придбати собі букетик, і багато чому навчитися. Будь флорист з радістю поділиться своїми знаннями про квіти і квіткових композиціях, про те, як продовжити життя букету, і як характер людини впливає на вибір кольорів.

 • . 3

  З давнини люди замислювалися над прикрасою свого житла, а перше прикраса — це букети з квітів і гілок дерев. З часом з’явилися люди, які стали займатися квітковими прикрасами професійно. І сьогодні не одне велике торжество не обходиться без букета, а значить, професія флориста залишиться затребуваною завжди. Професійне свято необхідний флористам ще й з метою реклами. Адже кожен професіонал мріє, щоб послугами його користувалися якомога більше людей. Флорист знайде підхід до кожного клієнта.

 • . 4

  А кому не хотілося б побувати на святі флориста, зануритися в квіткові аромати і насолодиться їхньою роботою? Будь-яка жінка не залишиться байдужою. Флористи не дадуть нудьгувати на святі квітів. Інформацію про свято можна отримати, побувавши в будь-якому флористичному салоні вашого міста. а у самих просунутих флористів навіть в інтернеті є своя сторінка, де вони запрошують усіх бажаючих на подібні заходи, наприклад, флористи в Курську.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :