Як відзначити річницю відносин?

як відзначити річницю відносин?

Вам знадобиться
 • Романтична вечеря
 • Сюрпризи
 • Поїздка за місто
 • Відпочинок закордоном
Інструкція
 • . 1

  Романтична вечеря. Коли почуття пари переповнені любов’ю, дня неї важлива кожна дата, оскільки закохані можуть побути один з одним наодинці і насолодитися своїми почуттями, тому річницю відносин потрібно відзначити романтично, весело, а головне незабутньо. Якщо річниця відносин у пари першого, то цілком можна влаштувати вечерю при свічках. Причому відзначити знаменну дату можна не тільки в ресторані, але і вдома, проте в цьому випадку доведеться все заздалегідь приготувати, щоб не було непорозумінь. Якщо не хочеться возитися з приготуванням вечері, можна все замовити в ресторані, це дуже зручно, якщо друга половинка забула про річницю, так вийти справжній сюрприз, який запам’ятається надовго.

 • . 2

  День сюрпризів. Розмірковуючи над тим як відзначити річницю відносин, слід влаштувати день сюрпризів. Буде потрібно розробити план, в який будуть входити різні приємні несподіванки. Наприклад, можна почати день з спільного сніданку з тостами, фруктами і яєчнею у вигляді сердечок, а під час нього потрібно буде подарувати коханій людині невеликий подарунок. Потім протягом дня слід надіслати на роботу своїй другій половинці ще один подарунок, природно, що вона буде здивована і зраділа, тим як кохана людина показує свою любов. Увечері слід сходити в ресторан і відзначити річницю, причому можна замовити музичну програму, в ході якої будуть виконуватися улюблені пісні. По приїзду додому слід подарувати ще один подарунок, який повинен бути особливим.

 • . 3

  Поїздка на природу. Щоб відсвяткувати річницю своїх стосунків, слід організувати поїздку за місто. І не важливо, в який час року вона відбудеться, оскільки влітку можна погуляти під місяцем, а взимку покататися на лижах, від такого спільного час проведення відносини тільки покращаться, і напевно, захочеться незабаром повторити спільну поїздку. Щоб повною мірою насолодитися спільним святом, слід їхати не на один, а на кілька днів, так можна буде змінити обстановку і відпочити від міської суєти. А щовечора слід влаштовувати романтичні вечері при свічках, тоді річниця, проведена разом запам’ятатися на все життя.

 • . 4

  Відпочинок закордоном. Якщо є можливість, то можна відзначити спільний свято закордоном. Напевно у коханої людини є мрія з’їздити в якусь екзотичну країну, щоб повалятися на пляжі, або він давно марити відвідати ту чи іншу історичну пам’ятку. Можна зробити партнеру сюрприз, подарувавши путівку на двох, але краще обговорити майбутню поїздку разом, можливо, тоді вдасться знайти компроміс і поїхати в ту країну, яка влаштовуватиме обох. У будь-якому випадку поїздка тільки зміцнить почуття, і зробить двох люблячих людей ще ближче.

 • . 5

  Якщо кожен раз відзначати які-небудь пам’ятні дати, спільне життя стане набагато яскравіше, а значить, не буде приводів для докорів і скандалів, адже в цей момент, так відчувається любов, увага і турбота партнера , а недоліки один одного йдуть на другий план.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :