Як вигідніше покласти гроші під відсотки?

як вигідніше покласти гроші під відсотки?

Вам знадобиться
 • Банк
 • Гроші
 • Консультація
Інструкція
 • . 1

  Зберігати гроші вдома «мертвим» вантажем, щонайменше нерозумно, банківські вклади допоможуть заробленим грошам працювати на вас, приносячи додатковий дохід. Авигодние вклади можуть забезпечити людину і його сім’я на все життя. Нерідко у нього можуть бути надлишки грошей, які необхідно кудись вкласти, самостійні бізнес проекти — не завжди найкращі рішення, адже це ризик втратити все зароблене важкою працею. Традиційним способом вкладення грошей є банківські вклади, мають ряд переваги і ризиків, яких не уникнути при роботі з фінансами.

 • . 2

  Банківські вклади в такому вигляді, як є, сьогодні з’явилися недавно. Однак люди здавна давали свої грошові кошти на управління довіреним людям, досить згадати біблійну притчу про закопані таланти, і сьогодні, бажаючи збільшити свій стан, можна покласти свої гроші в банк під відсотки, де вони будуть під управлінням досвідчених фахівців. Сьогодні покласти гроші під відсотки здається легкою справою, враховуючи величезну кількість банків у країні, проте серед такої безлічі фінансових установ вкрай важко вибрати чесний і стабільний банк. Відгуки про банки в інтернеті не допомагають, адже часто вони замовлені банківськими установами і не об’єктивні. Як правило, найбільш доступні для простої людини банківські вклади депозитного типу.

 • . 3

  Відкрити депозит в банку вкрай просто, достатньо прийти в офіс фінансової установи, вибрати відповідні умови і вкласти гроші, які приноситимуть відсотки в залежності від відсоткової ставки банку. Потрібно пам’ятати, що депозитний вклад, як правило, спрямований на збереження початкової суми від зазіхань інфляції, багато заробити на депозиті не вдасться. При цьому депозити поділяються на такі види: до запитання і строкові. Укладаючи договір з банком на вклад до запитання, потрібно пам’ятати, що його можуть повернути клієнтові в будь-який час, за першою вимогою вкладника, що вкрай невигідно і незручно для банку, адже він не може вкладати ці гроші в довгострокові операції. Зазвичай процентна ставка такого депозиту вкрай низька до 1%. Строковий вклад означає, що клієнт кладе гроші на фіксований відрізок часу, наприклад на рік, в перебігу якого, він може зняти гроші, але втратить суттєві відсотки, лише протримавши кошти протягом обумовленого терміну в банку, можна отримати обіцяні відсотки.

 • . 4

  Не варто вкладати свої гроші в найближчий банк біля будинку, як правило, необхідно провести дослідницьку роботу ринку, з’ясувавши, який банк пропонує найбільш вигідний відсоток і умови зберігання грошей. Така справа не терпить поспішних рішень і швидких висновків. Крім перерахованих вкладів існують і інші вигідні вклади, що дають більше спеціальних можливостей. Серед них — ощадний вклад, який характеризується тим, що вкладену суму не можна поповнити або зняти по частинах, такі вклади вигідні для фінансових установ, тому по ним найвища ставка відсотка. Для поступового поповнення вкладеного вкладу краще скористатися накопичувальним вкладом, який розрахований на те, щоб зібрати певну суму. Для фінансово грамотних клієнтів підійдуть розрахункові вклади, які можуть дозволити керувати грошима, контролюючи їх, по-іншому такі вклади називають універсальними.

 • . 5

  Вклади також діляться на фізичні і на юридичні, перші страхуються, якщо їх сума не перевищує 700 тисяч рублів. Юридичні вклади, як правило, регламентуються більш жорстко, за угодою, між юридичною особою і банком дострокове повернення такого вкладу може бути просто неможливим. Не слід забувати, що вклади бувають, як валютні, так і рублеві валютні, найчастіше бувають у євро і доларах. Розглядаючи найбільш вигідні варіанти вкладення грошей, людина може задатися питанням: чи вигідно зараз класти гроші в Ощадбанк? Незважаючи на всі забобони, існуючі навколо діяльності ощадбанку, необхідно пам’ятати, що 50% всіх приватних вкладів у Росії припадають на частку цього банку. Процентні ставки банку не найвищі на фінансовому ринку, проте, вклади виплачуються вчасно, і з кожним роком банк позбавляється від радянського минулого, модернізуючись.

 • . 6

  Велика кількість вкладених в банк коштів, може призвести до його краху, Адже йому необхідно виплачувати процентні ставки клієнтам, видаючи кредити, і вкладаючи гроші в різні проекти, які можуть виявитися дуже ризиковими і привести банк до банкрутства. Класти гроші в банк під відсотки природно і зручно, таке вкладення засобів вважається традиційним, і підійде для людей, не дуже розбираються у фінансових премудростях. Найпоширенішим видом вкладу є депозит.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :