Як виглядає насіння конопель: цікаві факти

як виглядає насіння конопель: цікаві факти

Вам знадобиться
 • Насіння конопель
 • Конопля
Інструкція
 • . 1

  До того, як коноплю віднесли до категорії наркотичних рослин, її вирощування становило одну з основних сільськогосподарських галузей країни. Жодне інше рослина не зможе позмагатися з коноплею по наявності екологічного та економічного потенціалу. Вирощування конопель мало стратегічне значення. Багато галузей промисловості використовували цю рослину як сировину. Паперова, текстильна, харчова промисловість використовували сировину, отриману після переробки конопель.

 • . 2

  Використовують у конопель волокна та насіння. Волокна відрізняються своєю міцністю. Канати, мотузки, тканини, білизна — ось на виробництво чого йде волокно, що міститься в стеблах. Поки дану культуру ні зарахували до розряду наркотичних, конопля росла буквально скрізь і кожен знав, як виглядає насіння конопель. Воно має довгасту округлу форму, темно коричневого кольору.

 • . 3

  Багато європейських країн до цих пір використовують це диво-рослина в промислових цілях, і навіть навколо цієї культури розгорнули цілу окрему галузь, що займається такими питаннями, як заготовити насіння, зробити селекцію культури. Конопля володіє великою тепловіддачею, це може привести до великого стрибка в сфері енергетики. Китайські вчені швидкими темпами рухаються в цьому напрямку, щоб ступити на шлях енергетичної незалежності.

 • . 4

  Україна не стоїть на місці, крім того, як виростити гібіскус з насіння, їй підвладно і вирощування конопель. Зібраний урожай направляє прямо до Німеччини, Китай, Польщу. Насіння конопель володіють вираженими смаковими якостями. Масло конопель можна вживати в їжу, використовувати при консервуванні. Так само масло здатне швидко висихати і це його властивість згодилося у лакофарбовій промисловості.

 • . 5

  Чи не виникне складності в такому питанні, як виростити стевію з насіння, а от з вирощуванням конопель справа йде складніше. Складність полягає в розташуванні жіночих і чоловічих квіток на рослині, період їх дозрівання різний. Це ускладнює процес складання врожаю, так як збір рослин на волокна і на насіння проходить в різний час. Вирощування конопель з насіння подібно до того, як виростити кипарис з насіння або будь-яке інше теплолюбна рослина. Велика кількість вологи, поживних речовин, сонячного світла — ось ідеальні умови для даної культури.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :