Як виглядає океан з висоти пташиного польоту?

як виглядає океан з висоти пташиного польоту?

Вам знадобиться
 • Уламки
 • Їжа
 • Питна вода
Інструкція
 • . 1

  Якщо запитати будь-якого жителя Землі, як виглядає океан, він відповість, що це нескінченні хвилі, що йдуть далеко за горизонт. І бувають ситуації, коли вся ця сила і краса можуть стати дуже небезпечними для людини.

 • . 2

  Так все ж — як утворилися океани? На самому початку розвитку Землі їх не існувало. Вчені також припускають, що це були величезні хмари пари, які пізніше охолонули і перетворилися на воду в процесі охолодження планети. І сталося це, за деякими оцінками, від 500000000 до 1000000000 років тому. Таким чином, вся поверхня Землі опинилася під водою. Суші не було, оскільки вона почала формуватися набагато пізніше.

 • . 3

  В даний час Світовий океан ділиться на чотири частини. Тихий, Індійський, Атлантичний і Північний Льодовитий океани сьогодні чітко позначені на географічній карті Землі. Іноді має значення, як розташований океан щодо екватора. Це особливо стосується ситуацій, коли температура, течії і частотність штормів і інтенсивність підводного вулканічної діяльності можуть вплинути на виживання людини в умовах екстремального плавання або непередбаченої катастрофи.

 • . 4

  Так все ж — як вижити в океані, якщо трапилося щось непередбачене, і мандрівник опинився один на один зі стихією? Першорядним умовою виживання є залишатися на плаву. Для цього потрібно знайти такий предмет, який дозволяв би залишатися на поверхні води. Не потрібно піддаватися паніці і намагатися плисти, безладно розмахуючи руками. У такому випадку потерпілому загрожує переохолодження. Звичайно, це в тому випадку, якщо людина не проходив спеціальної підготовки та інструктажу, як переплисти океан, домагаючись якихось своїх спортивних або інших цілей, щоб побити всі рекорди і увійти в історію.

 • . 5

  Якщо поблизу немає ніяких уламків або предметів, щоб за них можна було вчепитися, треба просто дрейфувати на спині. При цьому необхідно пошукати поблизу якийсь предмет, який міг би відбивати світло і бути помітним з повітря. Адже за потерпілими обов’язково прибуде пошукова експедиція. Однак краще також пошукати якісь джерела їжі і питної води, просто про всяк випадок. Таким джерелом може стати риба або планктон. І, безсумнівно, потрібно уникати ситуацій, які видавали б присутність людини, щоб уникнути зустрічі з акулами. Не можна занурювати у воду кровоточать кінцівки або справляти туди свої природні потреби.

 • . 6

  В основному, сучасні засоби пересування безпечні. Якщо все ж щось сталося, потрібно зробити все можливе, щоб пізніше згадувати про цей епізод, як про захоплюючому пригоді.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :