Як виглядає орхідея дендробіум?

як виглядає орхідея дендробіум?

Вам знадобиться
 • Орхідея
 • Прозорий горщик
 • Деревна кора
Інструкція
 • . 1

  «Dendrobiumnobile», дуже поширений вид орхідеї, але, не всі знають, що дана рослина належить до сімейства орхідей. Цей вид орхідей має зовсім іншу будову, на відміну від більшості, навіть найбільш рідкісних видів, але тим не менш, це орхідея і посперечатися з цим на жаль не можна. Але якщо хто то на вулиці почує це назва, то навіть і не зможе припустити, що такий квітку можна купити в звичайному квітковому магазині, що знаходиться неподалік.

 • . 2

  Орхідея «Dendrobiumnobile», володіє найбільш незвичній для орхідей зовнішністю. Якщо звичайні орхідеї мають біля основи кілька великих листків, а все інше, не що інше, як квітконоси, то у «Dendrobiumnobile» все по-іншому. Як виглядає орхідея «Dendrobiumnobile», якщо на ній немає квіток, знають не багато. На прилавках магазинів, вона найчастіше представлена як один досить довгий стебло, приблизно тридцять сантиметрів, покритий зеленим листям.

 • . 3

  У «Dendrobiumnobile», листя розташовуються по двох сторонах і чергуються в шаховому порядку. Під час цвітіння, між листям з’являються самі квітки. Як правило, квітки у цієї орхідеї, трохи менше ніж у звичайного фаленопсис. Що стосується стебла, то він має вельми цікаву будову. Стебло орхідеї найчастіше просто рівний і в момент повного дозрівання має зморщений вигляд. Тепер побачивши таку рослину, кожен буде знати, як називається орхідея з такою будовою стебла.

 • . 4

  Але крім таких відмінних структур, необхідно знати ще кілька речей про «Dendrobiumnobile». Якщо у звичайній орхідеї коріння досить товсті і вимагають прозорого горщика, то у цієї орхідеї немає таких суворих вимог. Звичайно ж, корінь «Dendrobiumnobile» теж фото синтезує, але його можна зберігати абсолютно в будь-якому горщику. Товщина кореня «Dendrobiumnobile», набагато тонше, а це означає, що він частіше потребує підживлення водою, ніж звичайний Фаленопсис.

 • . 5

  Розмноження цього виду орхідеї відбувається трохи по-іншому на відміну від звичної орхідеї. Виходячи з того факту, як цвіте орхідея «Dendrobiumnobile», можна визначити як вона розмножується. Як і у звичайної орхідеї, дітки цього виду, можуть з’явитися скрізь, як на вершині стебла, так і в його підставі. Найчастіше, діти «Dendrobiumnobile», з’являються в підставі, так як їм простіше буде дотягнутися до деревної кори.

 • . 6

  Що стосується грунту, то вона універсальна до всіх видів орхідей. Так як орхідея паразит і росте на стовбурі дерева, то вона вимагає дрібно нарізаною деревної кори мертвих, хвойних дерев. У жаркий період часу «Dendrobiumnobile» може дати одночасно по кілька діток, які рекомендується пересаджувати по два, три стеблинки в окремі горщики. Про те, як розмножуються орхідеї, знати не обов’язково, але важливо правильно відокремлювати діток, від основного стебла.

 • . 7

  Вивчивши всі відмітні чинники «Dendrobiumnobile», можна неозброєним поглядом визначити, яка орхідея, до якого сімейства ставитися. Як і у звичайної орхідеї, у «Dendrobiumnobile» є безліч забарвлень і відтінків, тому вона не чим не поступається, фаленопсис. «Dendrobiumnobile» виглядає завжди зеленим і тому не залишають сумніву у виборі нового виду орхідей. Що стосується залицяння, то єдиним його відмінністю служить, більш ретельний полив, решту він перейняв від свого сімейства орхідей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :