Як виглядає осика: знайомство з деревами

як виглядає осика: знайомство з деревами

Вам знадобиться
 • Осика
 • Смола
Інструкція
 • . 1

  Осика — вид дерев з роду тополиних, сімейства вербових. З найдавніших часів люди використовували осику в якості палива, для виготовлення різних домашніх пристосувань, лікарського засобу. Деревина у осика дозріває відносно швидко: вже в 30 — 50 років вона легко може йти на переробку. В основному дерева вирощуються культурно, щоб після цілеспрямовано зрубати і використовувати осика в якості різного роду сировини. Батьківщина осики — Євразія, де вона мешкає в самих великих масштабах. В основному напрямок використання — це ДСП і паливо.

 • . 2

  Наші предки ще в давнину помітили корисні властивості осики. Її використовували як самих різних матеріалів. З огляду на те, що у осики відсутня ядро, на відміну від інших представників сімейства тополиних, це підвищує її щільність, але не ставить в ряд найбільш важких порід деревини, що дозволяє з осики створювати самі легкі матеріали. Тополині дерева легко розносяться по землі. Вони мають один з найвищих показників по стійкості. Вони складно піддаються розтріскування, після чого їх можна застосовувати при будівництві, на меблі і т. д. Багато ж знають про цілющі властивості дерева і використовують осику як ліки

 • . 3

  Особливість осики — бурхливе цвітіння. На цих деревах птахи дуже люблять вити свої гнізда. З приходом весни, на багатьох деревах і багатьох лісах з’являються гнізда, де старі птахи починають висиджувати своїх пташенят, щоб восени з ними полетіти на південь. Вони й надають багатьом деревам цілющі властивості, живлять його. Без птахів дерево б не змогло вижити: кількість комах, які готові поласувати деревиною дуже високо. А птахи є одним із санітарів дерев, дотримуючись баланс. Осика не є винятком. На її стовбурах селитися найбільша кількість птахів — це одна з особливостей, як відрізнити осику від інших дерев.

 • . 4

  Ліс — будинок для багатьох дерев і тварин. Це дійсно один з найголовніших досягнень природи в процесі еволюції. Ліс дає величезну кількість кисню, підтримує екологічний баланс. Там живуть тисячі тварин, які б не змогли жити у відкритій місцевості. Крім цього є спеціальні рослини, які не пристосовані до життя, окрім як в затемнених місцях. Їм необхідно сонце, але не в такій кількості. Вирубка лісів — не найважливіше, що може зробити людина. Звичайно, з деревини отримують папір, меблі, дрова, але позбавлятися від лісу зовсім не варто. Є спеціальні методики, як позбутися осики, але їх не слід застосовувати на практиці

 • . 5

  Осика — один з видів тополиних. Воно має важливе значення в екологічному балансі серед тварин і рослин в рослинному світі. Без її різновиди не було б можливості споруджувати якісні меблі. Осика — одне з кращих дерев, яке добре горить і дає багато енергії. У Німеччині з усією різновидом дерев на вирубку осики припадає всього лише близько 2%. Це говорить про високу важливість осики в якості живого дерева, яке приносить багато користі саме для різноманітності екологічного балансу на Землі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :