Як виглядає павич: особливості

як виглядає павич: особливості

Вам знадобиться
 • Зображення павича
 • Уява
Інструкція
 • . 1

  Павичі — одні з найкрасивіших птахів на планеті. Розкішний хвіст, велична корона і гордовитий погляд — це і є Його Величність Павич. Краса короля птахів отримала відображення у фольклорі та творчості всесвітньо відомих письменників і художників. Хвостові пір’я красеня в багатьох східних релігіях вважаються оберегом. Зображення павичів фігурують у національній символіці різних країн — навіть тих, на території яких чудові створення ніколи не водилися. У міфології ці птахи символізують мудрість, безсмертя, гордість і, звичайно, зовнішню красу. Павичами захоплювалися протягом багатьох століть, — не перестають і сьогодні.

 • . 2

  Практично кожен з дитинства знає як виглядає павич, але не всім відомо, що самці і самки цього виду абсолютно не схожі один на одного. Яскрава птах з золотисто-зелено-синім оперенням, незвичайної короною на голові і неймовірно красивим хвостом — це самець. Він використовує яскравість оперення для залучення самок, і його розкритий шикарний хвіст свідчить про те, що в зоні видимості знаходиться «дама серця». Самка — непоказна птиця буро-сірого кольору, без корони і виразного хвоста. Саме для неї розкриває свій знаменитий шлейф представник сильної (а у випадку з павичами — одночасно і прекрасного) статі. Досить розібратися як зробити павича з бісеру — і фігурка прекрасної птиці буде прикрашати інтер’єр.

 • . 3

  Самця павича можна назвати одним з найпрекрасніших творінь природи. Його корпус покритий синіми, рідше — золотистими або зеленими пір’ям. Голову вінчає «корона», що надає зовнішності пернатого величавість. Але головна відмінність павича — розкішний хвіст. Точніше, не сам хвіст, а покривають його пір’я — вони створюють ефект віяла, переливається на сонці. Саме цій частині тіла надають значення бажаючі дізнатися як зробити павича своїми руками. Особливу загадковість знаменитому хвіст павича надають округлі «очі» з ореолом. У складеному вигляді хвіст представляє собою довгий шлейф.

 • . 4

  Але іноді в природі зустрічаються екземпляри, здатні затьмарити самого красивого представника виду — це павичі-альбіноси. Для тих, хто прагне дізнатися, як зробити павича, квіллінг — чудова техніка, що дозволяє реалістично відтворити красу білого птаха. Всі оперення такого павича кипенно-білого кольору. Незважаючи на те, що яскравість цяток на хвості втрачається, такий екземпляр справляє незабутнє враження. Образ такої птиці може стати натхненням для тих, хто цікавиться як намалювати павича олівцем. Павич будь-якого забарвлення — чудове творіння природи!

 • . 5

  Також кожен шанувальник чудовою птиці може написати картину з її зображенням. Для цього необхідно зрозуміти, як намалювати павича олівцем, а після додати фарб. Природа сама подбала про те, що у художника, який зображує павича не було недоліку в кольорах. Всі яскраві і соковиті відтінки підходять для зображення найкрасивішою птиці у світі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :