Як виглядає попрілість у дитини: діагностика

як виглядає попрілість у дитини : діагностика

Вам знадобиться
 • Спеціальні мазі і крему
 • Часта зміна пелюшок
 • Консультація лікаря
Інструкція
 • . 1

  Шкіра, особливо дитяча — це дуже вразлива. Чим молодша дитина, тим ближче до шкіри розташовані всі кровоносні судини. Основна проблема, пов’язана з пошкодженнями шкіри дітей — це виникнення попрілостей. Попрілістю називають тип запалення шкіри, який виникає при дуже довгому впливі на шкіру вологих тканин, або звичайного тертя. Найбільш часто зустрічається попрілість в тих місцях на тілі немовляти, де присутні складки. Як виглядає попрілість, і що потрібно знати, щоб вчасно визначити що почалося запалення і швидше його вилікувати?

 • . 2

  Виділяється три ступеня попрілості. Перша — це невелике роздратування шкіри, при якому цілісність покриву не порушена. Друга — коду набуває яскраво-червоний відтінок, з’являються мікротріщини, ерозії, іноді навіть з’являються гнійники. Третя — червона шкіра покривається гнойничками, тріщинами мокнущего характеру, ерозіями, виразками. Як лікувати попрілості у новонароджених, знати просто необхідно, адже попрілості доставляють дитині безліч неприємних відчуттів.

 • . 3

  Основною причиною виникнення цього типу роздратування, є велика кількість вологи на шкірі. Найчастіше джерелом вологи є природні випорожнення немовляти. Солі, які у сечі, руйнуються і утворюють аміак, який сильно подразнює шкіру. Крім того, попрілості виникають при поганому обсушуванні тіла малюка після миття, викликає її з занадто нагріте повітря в кімнаті, підвищена вологість

 • . 4

  Як лікувати попрілості у дорослих, так само актуальне питання. Вважається, що у дорослих людей цей тип запалення виникає при недостатній гігієні. Але це не завжди так. Це і ожиріння, яке обумовлено появою шкірних складок на тілі, і підвищене потовиділення, а так само такі проблеми зі здоров’ям, як цукровий діабет і геморой. Провокує появу попрілостей і спекотна погода. Викликати попрілість можуть і синтетичні матеріали. При попрілості першого типу, особливого лікування не потрібно.

 • . 5

  Як лікувати попрілості у дітей, не доставляючи малюкові неприємних відчуттів? Дитині важливо постійно міняти пелюшки, частіше підмивати. При більш серйозному роздратуванні, допомагають спеціальні мазі, крему. Можливо, буде необхідна і консультація лікаря. Дорослій людині можна використовувати простий рецепт. Будь-яке рослинне масло — оливкова, обліпихова, або ж соняшникова, потрібно прокип’ятити на водяній бані. Після того, як масло охолоне, їм потрібно два рази на добу змащувати роздратовані ділянки. Це дуже ефективний спосіб, як вилікувати попрілості.

 • . 6

  Ігнорувати це роздратування не можна. У будь-якому віці через запалену шкіру в організм може потрапити небезпечна інфекція. Крім того, неприємні відчуття, які викликаються попрілістю, заважають дітям писати або какати. Якщо дитина страждає від постійного болю і свербіння через попрілості, він може менше додавати у вазі. Для профілактики попрілостей дитині потрібно якомога частіше перебувати без одягу, лише в якісному, не викликає алергії підгузку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :