Як виглядає пухлина молочної залози?

як виглядає пухлина молочної залози ?

Вам знадобиться
 • Огляд і обстеження молочних залоз, УЗД, мамографія, біопсія
 • Променева, хіміо-гормоно-і радіотерапія, хірургічна операція
 • Дієта, вітаміни, сечогінні та протизапальні і препарати з статевими гормонами
Інструкція
 • . 1

  На розвиток злоякісних і якісних пухлин (мастопатії) впливають погана екологія і загазованість атмосфери. До цього додається спадковість і постійний контакт з хімічними речовинами, сонячною радіацією і ультрафіолетовим випромінюванням, широким і необгрунтованим використанням фармакологічних засобів. При цьому порушуються імунні процеси в організмі. Гормональні розлади, захворювання органів малого таза, щитовидної залози та печінки, стреси, травми грудей, аборти і нерегулярне статеве життя сприяють появі мастопатії.

 • . 2

  Ось як виглядає пухлину. Мастопатія проявляється ущільненнями з вогнищевими розростаннями пухлинних тканин. Злоякісні пухлини проявляються горбиками і ямочками з почервонінням і набряком. Змінюється тургор шкіри і виглядає як «апельсинова скоринка» з появою незрозумілих плям, висипаннями і виразками. Сосок часто западає або відхиляється убік, покривається виразками. З соска закінчуються гнійні з домішкою крові виділення. Змінюється форма і контури молочної залози.

 • . 3

  При візуальному огляді форма однієї грудей може відрізнятися від іншої. Лімфатичні вузли в паховій області збільшуються в об’ємі. При пальпірованіі грудей відчувається щільна бугристость. При розташуванні вузла з наявністю микрокальцинатов і ембол раку глибоко в молочній залозі пухлину проявляється дифузним потовщенням і шкірної гіперемією. Як видаляють пухлину? Виконують хірургічні операції. При цьому видаляють пухлину, а також видаляють або зберігають молочну залозу. При модифікованої радикальної мастектомії її зберігають. При тілектоміі правильно оцінюють поширення пухлини для поліпшення косметичного результату і видаляють її.

 • . 4

  Ракова пухлина з нерівними краями може проявлятися зовні у вигляді червоного бешихи, тому рак називають Бешихоподібна. Почервоніння переходить на територію грудної клітини, з’являється температура, швидко розвиваються метастази. Часто рак стає запущеним, так як болить пухлина не відразу, не відбувається особливих змін у самопочутті жінки. При обмацуванні пахвових лімфатичних вузлів може виникати помірний біль. Гостра стадія розвитку раку проявляється гострими болями, що віддають в область спини, лопатки і руки. При мастопатії з’являється ниючий, тупий біль в ущільненнях, в молочних залозах в період менструації з прозорими і білими виділеннями з соска.

 • . 5

  При виконанні радикальної мастектомії Холстеда видаляють пухлину разом з тканиною і великий грудної м’язом, зберігаючи грудної нерв. При обширній радикальної мастектомії видаляють лімфатичні вузли і великі пухлини з Внутрішньогрудна метастазами. Ось як лікувати пухлину. Перед операцією виконується променева терапія на молочну залозу і метастази. Після операції таке лікування приймають ті, хто не отримував його до операції. Застосовують хіміотерапію, радіотерапію і гормонотерапію. При мастопатії проходять консервативне лікування з дотриманням дієти, прийомом вітамінних комплексів, сечогінних і засобів від запалення, а також препаратів із статевими гормонами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :