Як виглядає родимка після видалення?

як виглядає родимка після видалення ?

Вам знадобиться
 • Сонцезахисні засоби
 • Лазер
Інструкція
 • . 1

  Родимки і їх защитан тілі кожної людини є родимки. У одних людей всього 1 — 2 невеликі родимки, а у деяких вони розташовані по всьому тілу. Всупереч поширеній думці, родимки бувають не тільки вродженими, а й купуються протягом усього життя. На думку лікарів, родимки з’являються на тілі людини в моменти, коли його організм перебудовується — в юності, в зрілому віці і в літньому віці. Можна виділити два основних типи родимок: Пігментні родимки — клітини шкіри, пофарбовані меланіном, який і визначає ступінь забарвленості родимки. Як правило, такі родимки не підвищуються над шкірним покривом. Судинні родимки — являють собою вузлові з’єднання, які підносяться над шкірним покривом.

 • . 2

  Наявність родимок на тілі хвилювало людей в усі часи. Наші предки знали, як заговорити родимку, а також намагалися її видаляти за допомогою народних засобів. Сучасні лікарі також рекомендують стежити за станом родимок на тілі. Турбуватися варто, якщо родимка змінюється: · починає збільшуватися в розмірі; · змінює свій початковий колір (стає темніше); · час від часу болить; · в області родимки відчувається свербіж; · форма родимки змінюється (збільшується); · кровоточить; · на її поверхні з’являються тріщини.

 • . 3

  Зміни у складі родимки часто відбувається під впливом сонця, тому важливо знати, як захистити родимки від сонця, використовуючи сонцезахисні засоби в літній період, щоб вони не переродилися в пухлину. Щоб захистити родимки від впливу сонця використовують сонцезахисні креми. Видалення родимок і догляд В даний час існує кілька швидких і безболісних методів з видалення родимок, тому не рекомендується намагатися видаляти їх самостійно. Найшвидшим і безпечним на даний час є метод видалення родимок лазером. У цьому випадку не відбувається контакту з кров’ю, а значить, операція з її видалення є стерильною і безпечною. Після того, як видаляють родимки лазером, за ними необхідний особливий догляд. У перебігу перших двох днів після видалення родимки це місце обробляють водним розчином марганцівки, а в наступні дні до загоєння використовувати антибактеріальну мазь, яку призначив лікар.

 • . 4

  Наступним методом є видалення родимок за допомогою рідкого азоту. Якщо родимки не великі, метод цілком ефективний, але при глибоких коренях родимки іноді може знадобитися повторна процедура. Про те, як обробляти родимку після видалення скаже проводить процедуру лікар. Необхідно суворо дотримуватися його рекомендацій, щоб уникнути ускладнень. Консервативним методом видалення родимок вважають хірургічний метод. Сьогодні до цього методу вдаються украй рідко, тому що він залишає невеликі рубці на тілі. Хірургічним методом видаляють тільки ті родимки, які знаходяться в непомітних місцях і в повсякденному житті закриті одягом. Догляд після хірургічного видалення призначається лікарем.

 • . 5

  Дуже важливо звертати увагу і на те, як виглядає родимка після видалення. Якщо з’являється свербіж і нагноєння необхідно терміново звернутися за консультацією. У деяких випадках свербіж є реакцією на процес загоєння. Як правило, після кваліфікованого видалення родимок не залишається шрамів і рубців. Місце видалення родимки повністю гоїться протягом 2 — 3 тижнів. Важливо стежити за існуючими родимками і місцями де вони були видалені. У періоди активного сонця рекомендується використовувати сонцезахисні засоби.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :