Як виглядає техпаспорт на машину?

як виглядає техпаспорт на машину ?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Техпаспорт
Інструкція
 • . 1

  Всі чули, але не всі початківці водії мають уявлення, як виглядають техпаспорт на машину до того, як пройшли перші в своєму житті технічний огляд транспорту. У техпаспорті вказується модель, марка, категорія і найменування автомобіля. А також тип і об’єм двигуна, колір машини. Основні позиції при технічному огляді транспорту: наявність аптечки, вміст аптечки, наявність вогнегасника, термін придатності, наявність знаку аварійної зупинки, пошкодження дзеркал заднього вила, склообмивачі, сигнал, сидіння. Тобто авто має бути повністю в справному стані.

 • . 2

  У багатьох автолюбителів у власності є також і квартира, а то й не одна, тому необхідно знати, як зробити техпаспорт на квартиру? Техпаспорт на квартиру або кадастровий паспорт являє собою виписку з державного кадастру. Він необхідний при оформленні нерухомості. У техпаспорті на квартиру містяться такі відомості як: адреса; характеристика приміщення (житлове чи нежитлове приміщення); квартира або кімната; поверх; номер квартири; кадастровий номер; дата проведення технічної експертизи; орган, що видав документ.

 • . 3

  Можливо, буде цікаво знати, як замовити техпаспорт на квартиру. Для оформлення заявки на надання техпаспорта потрібні документи: заяву; право на житлоплощу; акт прийому-передачі; паспорт; талон-замовлення. Також тут варто відзначити, що якщо в квартирі або будинку проводилися, неузгоджені з органами, перепланування, то отримання кадастрового паспорта може затягнутися надовго.

 • . 4

  А якщо необхідно отримати техпаспорт в максимально короткі терміни, то потрібно знати, як отримати техпаспорт на квартиру терміново. Для цього доведеться оплатити послуги в кілька разів вище, ніж тоді коли техпаспорт робиться в звичайні терміни. Але варто повернутися до авто-питання. Що робити і в які органи звертатися, якщо документи на автомобіль були загублені або вкрадені?

 • . 5

  Тому буде важливо розповісти тут про те, як відновити техпаспорт і права? Для цього потрібно написати заяву про втрату документів в МРЕВ, за місцем реєстрації автомобіля. Після цього необхідно сплатити держмито та пригнати автомобіль на огляд. Його результати фіксуються в заяві. За результатами огляду МРЕВ приймає рішення про видачу нового техпаспорта і прав на машину. Також при втраті прав видається тимчасове посвідчення водія, але це через місяць після втрати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :