Як виготовити перила з нержавіючої сталі?

як виготовити перила з нержавіючої стали?

Вам знадобиться
 • Нержавіюча сталь
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні мало майстри знають як виготовити перила, оскільки цей елемент інтер’єру використовується далеко не в кожному будинку, та й деяким зручніше заощадити власний час і замовити готову продукцію у спеціалізованої фірми. Однак найбільш гармонійні для внутрішнього оздоблення перила все ж можна виконати і самому.

 • . 2

  Для початку необхідно провести виміри відстані від ступенів або підлоги до стелі. Після цього варто визначитися з типом встановлюваних поручнів. Немає особливої різниці в тому, як закріпити балясини і перила, тому керуватися треба тільки міркуваннями зручності і збереження стилю. Правильно вибраний тип поручнів дозволить забезпечити безпеку їх використання. Далі, варто визначитися з кількістю перил: найчастіше простіше встановити два однакових примірника з боків сходи.

 • . 3

  Наступним кроком буде безпосередньо виготовлення перил або придбання вже готових. Щоб виготовити перила, необхідно додати аркушу або трубі нержавіючої сталі потрібну форму за допомогою зварювання або кріплення окремих частин. Кожен елемент має бути надійно з’єднаний з основною конструкцією.

 • . 4

  Тепер основна проблема — як встановити поручні на сходах. Спочатку треба підготувати опору для них — нею може стати потужний каркас з дощок, який кріпиться гвинтами до зовнішньої частини підлоги або поверхні ступенів. Потрібно звернути увагу на якість матеріалу опори, так як хитка конструкція не забезпечить належної безпеки. Для додання конструкції більшої стійкості можна додатково скріпити перила із зовнішнього боку — там, де вони стикаються з поверхнею стіни. Якщо достатніх знань про те, як кріпляться перила, не вистачає, то краще залучити фахівця.

 • . 5

  Нарешті, варто приділити увагу ковзанню руки по перилах, тому що матеріал для виготовлення — це нержавіюча сталь. Ту поверхню, де поручень обхоплюється рукою, потрібно обробити до ідеальної рівності і максимально розширити для збільшення площі обхвату. На закінчення варто згадати про те, що поручні можуть встановлюватися і під відкритим небом. Так що, якщо питання в тому, як зробити перила для ганку, то необхідно вибирати матеріал з урахуванням погодних особливостей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :