Як виготовити пінопласт в домашніх умовах?

як виготовити пінопласт в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Свердло
 • Сітка Стробі
 • Штукатурка на гіпсовій основі
Інструкція
 • . 1

  Пінопласт служить прекрасним утеплювачем будь-якої будови і може мати листової вигляд або гранульований. Листовий продається в брикетах по квадратним метрам а гранули реалізуються в мішках. Для утеплення підлог можуть підійти два види і їх слід розглянути докладніше. Розбираючись з темою, як виготовити пінопласт, слід користуватися інструкцією, яка вказує на заливку підлог із застосуванням гранул. Для цього буде потрібно цемент і пісок, які слід перемішати з пінопластом і залити водою, після чого збити міксером і залити підлоги. Таким способом вийде підстава ідеально тепле, яке потрібно накрити підкладкою і постелити ламінат. Все це вказує не тільки на виготовлення пінопласту, а й говорить про те, як утеплити підлогу пінопластом.

 • . 2

  Можна поступити і іншим способом, призначена на утеплення підлоги. Але для цього потрібно приділити увагу щільності пінопласту. Кращим варіантом послужить листовий матеріал 35 щільності, який укладається на рівну основу, після чого затьмарюється підкладкою. Далі можна скористатися ламінатом або паркетною дошкою. Якщо потрібно створити тепло у всій будові, то належить утеплити стіни зсередини будинку. Зіткнувшись з цією проблемою, потрібно розуміти, як обшивати пінопластом будинок для отримання бажаного результату. Для цього знадобиться ряд інструментів і будівельного матреіала, завдяки яким можна виконати намічену роботу. Що стосується інструменту, то особливо розповідати нічого, тому як звичайна дриль і свердло стане незамінним інструментом. Слід враховувати сам кріпильний інструмент, завдяки якому і буде виконуватися кріплення пінопласту на стіни.

 • . 3

  Пластикові грибочки продаються в кожному будівельному магазині і є незамінні при кріпленні пінопласту на основу. Якщо питання стосується того, як штукатурити пінопласт, то увагу слід приділити стеклотканевой сітки Стробі, яка може мати осередок 2 мм х 2 мм і 5 мм х 5 мм. Також буде потрібно акриловий грунт, Бетоноконтактом і штукатурка на гіпсовій основі. Роботи відбуваються досить швидко і весь підготовлений пінопласт необхідно прикріпити до стіни пластиковими грибками. Після чого потрібно прогрунтувати основу обома грунтами по черзі і натягнути сітку Стробі. Якщо питання вказує на те, як правильно утеплити будинок пінопластом, то слід враховувати товщину матеріалу, завдяки якій і відбувається енергозбереження тепла всередині будинку. При правильному виборі матеріалу, тепло не буде залишати будинок, що говорить на повному комфорті в зимовий час. Обшитий будинок пінопластом зсередини слід проштукатуріть, використовуючи при цьому штукатурку на гіпсовій основі. Після чого буде потрібно провести фарбувальні роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :