Як виграти місцеві вибори у селі?

як виграти місцеві вибори у селі?

Вам знадобиться
 • Певна сума грошей
 • Дружна команда однодумців
 • Харизматичність
 • Хороша передвиборна програма
Інструкція
 • . 1

  Рано чи пізно перед будь-яким з кандидатів на який-небудь дуже відповідальний пост стають питання: що буде необхідно, з чого почати, що головне? Давайте розберемося разом. На самому початку Вам необхідно усвідомити таке: все, що Ви будете робити в період передвиборної кампанії, зводиться до того, щоб виборець у Вашому окрузі міг з упевненістю сказати про Вас три золоті фрази, які і стануть заповітним пропуском на перше місце: «він — наш, справжній, не ті … »,« я його знаю … »і« він вселяє довіру … ».

 • . 2

  Періодично, задаючись питанням, як виграти місцеві вибори, проводите зріз громадської думки. Виходьте «в народ» і особисто розмовляйте з людьми, непомітно спрямовуючи бесіду в русло тематик «сім’я», «закон», «порядок», «безпека» та інше. Тим самим у Вас буде можливість знати настрій громадськості, а Ваш електорат відчує в Вас свою людину, яка зможе представляти їх інтереси «нагорі».

 • . 3

  У своїх промовах уникайте таких затертих кліше як: «захист демократії», «турбота про добробут», «я обіцяю», «реформи» і так далі. Повірте, виборці настільки давно і часто чують ці політичні вислови в передачах по радіо і телебаченню, що давно перестали на них позитивно реагувати. Це як одного разу пересититися цукерками настільки, що в їх сторону не захочеться дивитися ще досить довгий час.

 • . 4

  Починаючи проводити виборчу кампанію, намітьте проблеми регіону і говорите про прийняття заходів щодо їх усунення, а ближче до наміченої дати виборів — розповідайте про досягнуті результати і про обіцянки, які вже встигли виконати. Не забувайте про свій імідж. Тільки він допоможе на початковому етапі дати можливість виділитися із загальної маси претендентів і запам’ятатися виборцям.

 • . 5

  Перелік питань, які Ви будете озвучувати у своїх виступах, повинен бути визначений характером сегмента Вашої цільової аудиторії. Іншими словами, як виграти місцеві вибори у селі — зробіть так, щоб Ваш виступ було повністю адаптоване під слухача. Найкраще робити упор на декілька конкретних питань, які будуть близькі і зрозумілі Вашими слухачами.

 • . 6

  Свою промову перед виборцями вишиковуйте, спираючись на класичний трикутник «проблема, аргумент, рішення». Фрази повинні бути простими, короткими, без запозичених іноземних слів, мова — емоційною. Ніколи не вчіть народ «правильно жити» і «вказувати йому правильний напрямок руху у світле завтра». Ви не вчитель і не проповідник — Ви просто друг, який завжди поруч. В обов’язковому порядку поясніть людям, для чого Ви хочете потрапити «у владу».

 • . 7

  Це необхідно зробити (уникаючи зайвого пафосу) для того, щоб з перших днів передвиборної агітації за Вами не закріпився народний ярлик «рвач». У разі, коли уникнути критики конкурентів не представляється можливим, ніколи не переходьте на особистості. Буде правильніше злегка згадати деякі недоліки у виборчій програмі Ваших суперників. І не реагуйте на різку критику на свою адресу. Завжди пам’ятайте історичну фразу про те, що велич королів в умінні прощати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :