Як виграти суперечку: керівництво для початківців

як виграти суперечку: керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Знання цитат
 • Аргументи
Інструкція
 • . 1

  Чи не для всіх принципово важливо саме перемогти в суперечці, для багатьох досить просто знати, як вирішити суперечку. Адже навіть людина, яка дійсно прав, може не володіти потрібним характером, щоб довести свою правоту. Для тих, хто не правий, і знає про це, суперечка — як гра. Їм цікаво, а головне, що вони знають, як грати в суперечку. Це часто і робить з них переможців.

 • . 2

  Для зовсім слабкодухих особистостей єдиний дієвий спосіб, як виграти суперечку — уникати його. Не варто давати привід для суперечки. Ну а якщо він починається, найдієвіша методика при цьому — це аргументи на кшталт «давай кожен залишиться при своїй думці». Якщо подразник явно не рівня в інтелектуальному плані, можна просто цитувати хороші цитати, наприклад «Ніколи не сперечайтеся з ідіотами. . Так ви опускаєте себе до їхнього рівня, де вони задавлять вас своїм досвідом. Марк Твен ». Настільки заумні словосполучення нерідко перевантажують основний розумовий орган недоумкуватого співрозмовників, змушуючи їх перетравлювати слова протягом кількох хвилин, що, безсумнівно, дає гарний час для стратегічного відступу.

 • . 3

  Якщо все ж було прийнято рішення вклинитися в інтелектуальне протистояння з рівним суперником, і є думки про те, як перемогти в суперечці, варто дотримуватися певних правил. Для початку, варто абсолютно бути впевненим у своїй правоті. Не в тому сенсі, що потрібно поставити собі установку, мовляв, крутіше Рокі Бальбоа, і рівних на рингу немає, а бути впевненим, володіючи рядом незаперечних фактів. Адже насправді мета тих, хто націлений на спір, не просто висловитися, а й переконати у своїй правоті співрозмовника.

 • . 4

  Починати потрібно з тих фактів, з якими згоден співрозмовник, а потім перевести тему на свою думку. Потрібно погоджуватися з людиною в початкових позиціях, давати зрозуміти, що його думки теж зрозумілі, тоді він буде прислухатися до чужих доводам. У суперечці не потрібно переходити на особистості. Треба триматися теми спору, приводити дійсні аргументи, і ні в якому разі вигадувати складні факти, так як на цій брехні легко можна і попастися.

 • . 5

  Дуже важливо привернути до себе людину. Як не дивно, але такі хитрі прийоми, як лестощі відбивають бажання сперечатися, розслаблюють людини. Але це не означає, що посеред дискусії про крах курсу валюти можна сказати щось на кшталт «Вася, які в тебе виразні губи, а які вії, ох …». Це скоріше навпаки, викличе масу негативних емоцій.

 • . 6

  І, нарешті, постійно потрібно спостерігати за реакцією співрозмовника. Якщо помітите, що якась тематика не подобається людині, можете спробувати її розвинути, тоді він швидше за все здасться, але не факт, що прийме вашу точку зору. Найчастіше людина, яка дотримується цих простих правил, буде вибирати, як вирішити спір. Вийти з нього переможцем, або залишити кожного зі своєю думкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :