Як виграти в лотерею: магія і гроші

як виграти в лотерею: магія і гроші

Вам знадобиться
 • Бажання виграти
 • Змова на виграш
Інструкція
 • . 1

  Як виграти в лотерею: магія і гроші. Напевно кожна людина хоче хоча б раз виграти великий грошовий приз. Судячи зі статистики у лотереї виграє мізерно мале число людей. І все-таки вони є. Якщо звернутися до магії, то шанси на виграш незмірно зростають. Проблема полягає в тому, що людина, далека від усього магічного не зможе визначити спрацює для нього той чи інший ритуал або ж ні. І все-таки, як виграти в лотерею? Магія пропонує безліч способів. Ось один з них: На білому аркуші треба написати магічну формулу. ЛІТІТТОРАС 915725 Ломако СеЛеТи. Папір слід носити в лівій кишені. Тепер, якщо купити в середу з 12 до 3 годин дня лотерейний квиток, то він обов’язково виграє. Причому обов’язкова умова виграшу — віра в нього. Взагалі, багато магічні ритуали вимагають віри в те, що вони допоможуть і бажане збудеться.

 • . 2

  У століття прогресивної технології люди все-одно повертаються до стародавніх знань. Раніше без змов взагалі нічого не робилося. На кожне серйозна справа існував свій змова, свої прикмети і дії. Для того, щоб гроші водилися потрібно для них дорогий гаманець купити. Вони відчують турботу про себе і прийдуть. В особистому житті теж магію використовують дуже часто. Як повернути чоловіка? Магія допоможе і в цьому випадку. Треба взяти предмет, який належав чоловікові. покласти на нього подушку і вимовити змову: «Міу Тіу рин рин Шібо Тібо гін Білин». Зняти наволочку з подушки і митися з нею у ванні. Після цього ритуалу у жінки повинна з’явитися така сексуальна привабливість, що чоловік просто не зможе не повернутися. Цю дію можна проводити лише щодо свого чоловіка. Залучати чужого чоловіка таким чином можна.

 • . 3

  І про те, як повернути хлопця, магія теж може розповісти, але чи потрібно це? Якщо вже пішов, то нехай йде. Краще відпустити його і йти по життю своїм шляхом. Але якщо хтось хоче всерйоз проводити магічні ритуали, то слід зрозуміти, що магія небезпечна і непередбачувана в руках профана. Це наука, якої потрібно навчатися довго і наполегливо. Існує таке поняття, як магія стихій. Як навчитися магії землі? Для початку потрібно пройти загальний курс. Навчитися медитувати, визначити яка з стихій ближче конкретній людині. Навчання магії — довгий процес, але якщо навчитися, то можна багато чого зробити. Можна залучити гроші в своє життя, вигравати в будь-яких лотереях, повернути невірного коханого. Навіть на таке питання: Як покарати кривдника? Магія з легкістю дасть відповідь. Але, не знаючи нічого про магію, не вміючи застосовувати її не варто самому намагатися впливати на оточуючих. Це може бути небезпечно. Краще вже знайти сильного мага і попросити його про допомогу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :