Як вийти в інтернет з комп’ютера через телефон: інструкція

як вийти в інтернет з комп'ютера через телефон: інструкція

Вам знадобиться
 • Телефон з функцією Bluetooth
 • Комп’ютер
 • USB-Bluetooth адаптер
 • Установчі драйвера
 • Дотримання інструкції
Інструкція
 • . 1

  Вихід в Інтернет став сьогодні своєрідним щоденним ритуалом. Всесвітня павутина стала доступна як дорослим, так і дітям, і літнім людям. Для того щоб потрапити в мережу, досить зробити кілька клацань комп’ютерною мишею або кнопками телефону. Але цей метод хороший лише в тому випадку, якщо вихід в Інтернет здійснюється тільки через мобільний телефон або через модем, приєднаний до комп’ютера. Але дуже часто багато користувачів мережі стикаються з такою проблемою: з вини оператора, який надає послуги підключення до Інтернету, приєднаний модем може не працювати. Також інтернет-з’єднання може бути перервано через погодні умови або внаслідок поломки модему. Як бути, якщо треба терміново потрапити в Інтернет?

 • . 2

  Багато починають шукати найближчі інтернет — центри, інші — фахівців, які полагодять модем. Хоча вихід з положення досить простий. Достатньо мати під рукою мобільний телефон з функцією GPRS і підключеним інтернетом. А якщо в телефоні присутній і порт Bluetooth — це взагалі допоможе вирішити з’явилася проблему відразу двома способами. Перед тим, як вийти в інтернет з комп’ютера через телефон, необхідно в салоні, де продаються комп’ютери або мобільні телефони, придбати USB-Bluetooth адаптер для ноутбука або домашнього комп’ютера. Вибір таких пристроїв величезний, не варто відразу купувати ті, ціна яких дещо завищена. Недорогі адаптери нітрохи не гірше працюють, просто вони розраховані на невеликий радіус дії, що необхідно в офісі або в домашніх умовах.

 • . 3

  Цей пристрій необхідно вставити у вільний USB-порт комп’ютера, в деяких випадках при установці пристрою знадобиться додаткова установка драйверів. У більшості випадків, якщо на комп’ютері стоїть Windows XP, то програма сама підключить адаптер через всі необхідні драйвера, а на панелі управління встановить значок підключення, який буде видно користувачеві. Тепер необхідно щоб обидва пристрої з’єдналися. Для цього в області повідомлень необхідно знайти пункт — «Додати пристрій Bluetooth» і запустити Майстер підключення. Для того щоб телефон без проблем знайшов комп’ютер, необхідно попередньо включити мобільний Bluetooth. У Майстрі буде пункт, який дозволить додати виявлене новий пристрій.

 • . 4

  Після того, як буде відзначений мобільний телефон, необхідно буде вибрати ключ доступу, який вибирається зазвичай автоматично. Майстер установки згенерує той ключ, який підійде для з’єднання. Цей ключ необхідно буде ввести в телефон, на екрані якого з’явиться відповідний напис. Після введення треба вибрати пункт — Показати пристрої Bluetooth. Це означатиме, що обидва пристроїв вже з’єднані. Тепер необхідно підключитися до Інтернету. Для цього треба зайти в Панель управління, вибрати пункт — Телефон і модем, зайти в пункт Модеми. У ньому вже має бути позначено, що є модем для з’єднання через Bluetooth. У Майстрі вибрати — Стандартний модем по з’єднанню Bluetooth. Виконати клацання по кнопці «Властивості» і вибрати Додатковий параметри.

 • . 5

  У рядку прописати для ініціалізації адресу інтернету, який підключений на телефон. Перед тим, як вийти в інтернет з телефону через комп’ютер, потрібно підключитися до мережі. У меню Пуск зайти в налаштування і вибрати Мережні підключення. У меню — Підключення до Інтернету, вибрати ручну установку підключення через модем. За запропонованим пунктам задати модем за умовчанням. Далі вводитися назва постачальника послуг і пароль, який у кожного провайдера різний. Другий спосіб під’єднання набагато простіше. Для нього необхідний буде USB — кабель. Є ймовірність, що для підключення через кабель можуть знадобитися настановні драйвера. Диск з такими драйверами продається практично з кожним мобільним телефоном, у якого є вихід в Інтернет.

 • . 6

  Через підключений кабель комп’ютер визначить мобільний телефон як нове підключений пристрій. Потім слід зайти в Панель управління, яка знаходиться в меню Пуск. Вибрати там Телефони та модеми, вибираємо підключений модем, його властивості, і спробувати створити підключення до Інтернету. Знайти пункт — Відобразити всі підключення, вибрати — Створення нового підключення, Далі і Підключення до Інтернету. Для підключення необхідно вибрати — Підключення вручну і З’єднання через звичайний модем. Зі списку вибрати ім’я того модему, який буде підключатися. У разі підключення через мобільний телефон, слід ввести номер телефону * 99 *** 1 # або інший, потім ім’я користувача та пароль оператора, який надає послугу зв’язку. Всі дані необхідно вводити маленькими буквами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :