Як вийти з депресивного стану і привести думки в порядок?

як вийти з депресивного стану і привести думки в порядок?

Вам знадобиться
 • Ваше депресивний стан
 • Впевненість у власних силах
 • Бажання відчувати себе здоровими
Інструкція
 • . 1

  Багато хто, не сподіваючись на власні сили в боротьбі з депресивним станом, звертаються до «народної» медицині, знахарів, ворожок, астрологів. Психологічно іноді це діє на особливо вразливих людей, проте причини депресії ці «чарівники» визначити не можуть, а значить вилікувати вас не в змозі.

 • . 2

  Похід до психолога приносить реальну допомогу, проте до цього заходу слід вдаватися лише в тому випадку, якщо ви довгий час нічого не робили, і хвороба запущена. Поки ви відчуваєте в собі сили, потрібно боротися самостійно! Це природний шлях подолання хвороби.

 • . 3

  Необхідно «віддихатися» і привести свої думки в порядок. Постарайтеся визначити себе «в часі і просторі», зрозуміти хто ви, де ви і навіщо ви?

 • . 4

  Постарайтеся спокійно пошукати просту причину вашого стану. Можливо, що причина вашої депресії проста — вас просто дратує час року, місто в якому ви живете, будинок, який вносить дискомфорт в ваш стан. Тоді потрібно змінювати клімат або обстановку.

 • . 5

  Не виключений більш складний варіант депресії, викликаний вашим фізичним станом — сезонний авітаміноз, що веде до занепаду сил, непомітно розвивається хвороба, яка вам поки не видно, загострення алергічних реакцій і т. п. У цьому випадку вам потрібні вітаміни, лікар і медикаментозне лікування.

 • . 6

  Якщо ви відчуваєте, що ви «загубилися» і розумієте, що це проблема, постарайтеся зрозуміти, що будь-яке ненормальний стан організму — це хвороба, яку обов’язково потрібно лікувати. Усвідомивши це, постарайтеся знайти в собі сили захотіти вилікуватися.

 • . 7

  Якщо встановити точну причину вашої депресії не вдається, постарайтеся боротися з нею загальними перевіреними методами! Для початку постарайтеся згадати той стан, в якому останній раз ви відчували себе щасливими. Просто «прокрутите» в пам’яті ланцюг подій в зворотному порядку і дістатися до моменту, коли вам було добре і комфортно. Так ви знайдете стан, який втратили, і визначте стан до якого необхідно прийти.

 • . 8

  Тепер у вас є все необхідне, щоб «знайти себе» і повернути людям. Ви знайшли щасливий стан, в якому колись були, визначили момент, коли ви перестали відчувати себе щасливим і почали занурюватися в депресію. Це означає, що ви практично знайшли причину появи депресії! Ви визначили мету — повернути собі стан щастя і гармонії, встановили терміни і способи досягнення цих цілей. Залишається тільки встати і почати діяти! Ніхто не може відірвати вас від порятунку самих себе! Будьте самими собою, робіть кожен день над собою хоча б одну маленьку перемогу, відкривайте свої нові можливості і робіть милі чудеса! Шукайте себе кожен день, знаходите і більше не втрачайте! Адже ви вже навчилися боротися з цією хворобою!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :