Як викласти відео в інтернет?

як викласти відео в інтернет ?

Вам знадобиться
 • Відеофайл
 • Відеохостинг
Інструкція
 • . 1

  Існує багато способів, що описують процес, пов’язаний з тим, як викласти відео в інтернет. У більшості своїй користувачі завантажують відео на популярні відеохостінги, такі як YouTube, або ж вони вивантажують відеоролики на сайтах соціальних мереж. У деяких випадках можуть виникнути проблеми в цьому питанні, якщо є якісь обмеження на розмір вивантажуваного файлу або тривалість відеозапису, але завжди на будь-якому сайті представлені інструкції, які допомагають розібратися в тому, як вирішити дану проблему. Не так часто практикуються випадки, коли для перегляду відео на сайті використовуються свої власні відеоплеєри. Зазвичай в цьому процесі беруть участь плеєри інших місць для розміщення відеофайлів. На більшості сайтів розміщені відео, які перетрансліруются з YouTube або, якщо по-іншому висловитися, їх можна переглянути і на самому YouTube.

 • . 2

  Для того щоб викласти відео на YouTube, потрібно мати акаунт в будь-якому сервісі Google, так як цей хостинг в даний час належить цій компанії, і для входу в YouTube можна, наприклад, використовувати логін і пароль від поштової скриньки Gmail. Після цього потрібно натиснути на кнопку «Додати відео». На сторінці, є посилання на інструкції, де пояснюється, як скасувати обмеження на завантаження відеозаписів тривалістю більше 15 хвилин. Якщо запис триває не так довго, то можна вибрати шлях до файлу на комп’ютері і почати завантаження. Для більш швидкого завантаження є функція на сторінці, яка дозволяє перетягнути файл прямо на сторінку сайту, і процес завантаження запуститься, заощадивши час, який потрібен на пошук шляху до відео через вікно системи. На YouTube також можна записати відео в веб-камери, а потім викласти його на сайті.

 • . 3

  Щоб завантажити відео в акаунт соціальної мережі, потрібно знайти відповідну вкладку на особистій сторінці. Потім знайти кнопку, яка дозволяє вибрати потрібний файл на комп’ютері і почати процес завантаження. Для цього сайт соціальної мережі повинен підтримувати формат файлу, що завантажується, в іншому випадку нічого не вийде і відбудеться помилка. Якщо на сайті немає функції завантаження відеофайлів, то відповідно і виконати таку операцію немає можливості. Більшість соц мереж дозволяють викладати відеозаписи і проблем з цим питанням ніколи не виникає, тому що все гранично ясно, коли починаєш виконувати нескладні дії на практиці. Самі ролики можна трохи редагувати на сторінці, але це не є професійним монтажем або склеюванням відеозаписів, швидше просто корисний функціонал, ніж редагування або зміни як таке, тому що з пропонованих можливостей є тільки поворот відео, зміна якості та назви. Стандартні мінімальні параметри будь-якого мультимедійного програвача. Тим більше не у всіх соціальних мережах є навіть і ці можливості, а тільки перегляд самого відео.

 • . 4

  Якщо можливостей, які пропонує хостинг YouTube, не вистачає, то можна створити свій сайт і розміщувати відео безпосередньо на ньому, але разом з тим програвачі будуть використовуватися все одно сторонніх розміщення відеофайлів, тому такий варіант завантаження відео в інтернет підходить тільки для певних проектів, які мають на увазі під собою наповнення сайту не тільки відеороликами, а й корисною інформацією текстового формату, картинками та ілюстраціями. Даний спосіб завантаження відео може використовувати тільки власник сайту і тільки на свій розсуд. Проте, для загального користування YouTube цілком підходить, тому що сайт дозволяє створити свій плейлист або власний канал.

 • . 5

  Звичайно, є і найпростіший спосіб, який дозволяє викласти відео в інтернет і який існує вже дуже давно. У будь-якому поштовому ящику можна відправити лист, прикріпивши до нього будь-який файл, в тому числі і відео. Для цього потрібно тільки вказати шлях до файлу на комп’ютері і почати завантаження. Переглянути відео, на жаль, в самому браузері не вийде, але файл буде в інтернеті і його зможе завантажити і переглянути одержувач листа. До того ж в даний час багато безкоштовні поштові сервіси мають сторінки, що нагадують соціальні мережі, де можна у своєму акаунті вже повноцінно завантажити відео.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :