Як викликати добру фею?

як викликати добру фею?

Вам знадобиться
 • Стакан з водою
 • Папір і ручка
 • Написати послання феї
 • Три довгі білі свічки
Інструкція
 • . 1

  Пурхають феї — чарівниці, які роблять добрі справи і допомагають людям, багато хто не вірить в їх існування, тільки тому, що ніколи їх не бачили. На щастя, є спосіб, який допоможе довести існування фей. За своєю суттю вони добрі і завжди прийдуть на допомогу, якщо ви хороший чоловік. А крім того, є можливість перевтілитися в саму справжню фею і разом з тим придбати не тільки крила, а й магічні сили, за допомогою яких ви самі зможете приходити на допомогу до людей, які потребують цього.

 • . 2

  Як же це зробити? Не так вже й складно, але є дуже важливий момент, про який не можна забувати, тому як він часто є вирішальним. Ви повинні мати дуже сильне бажання стати феєю, хотіти цього всією душею, прагнути до цього, а крім того, робити добрі вчинки, щоб фея помітила вас і оцінила. Як стати феєю і набути магічні здібності вже через тиждень. Крім сильного бажання, необхідно пройти спеціальний ритуал, для якого знадобляться стакан з водою, папір, ручка і повний місяць.

 • . 3

  Перш ніж приступити до виконання умов ритуалу, потрібно вибрати певну стихію, яка буде протегувати вам надалі. Подумайте добре, від цього залежатимуть ваші здібності, які ви знайдете, коли станете справжньою феєю. Вночі в повний місяць треба написати на папері послання стихії, яку ви обрали, і феям про те, чому ви хочете стати феєю.

 • . 4

  Писати потрібно від чистого серця, можна заздалегідь продумати текст, але тільки не лукавте, феї це відчувають. Коли послання буде написано, візьміть стакан з водою і підійдіть до вікна. Потрібно встановити стакан таким чином, щоб у воді відбивалася місяць і проговорити три рази те, що написано в посланні, потім накрити їм склянку і залишити на підвіконні на тиждень. Рівно через тиждень ви станете феєю.

 • . 5

  Як викликати добру фею, якщо вам потрібна її допомога. Зазвичай феї відчувають, коли люди потребують їхньої допомоги і самі прилітають, але цей процес можна прискорити за допомогою спеціального ритуалу. Якщо ви мрієте стати феєю, але не знаєте, яку стихію вибрати, можна покликати на допомогу справжню фею, яка підкаже правильне рішення. Для цього потрібно залишитися одній будинку, завісити вікна і дзеркала, а також взяти склянку води і три довгі білі свічки.

 • . 6

  Здійснювати ритуал можна в будь-який час доби, на столі поставте повний стакан води, а навколо нього у вигляді трикутника встановіть свічки і запаліть їх. Коли все буде зроблено, треба не дуже голосно, але чітко вимовити 35 раз фразу: «Фея з’явися!», І чекайте її приходу. Як тільки вода в склянці почне колихатися, значить, фея вже у вас вдома. Можете ставити вас цікавлять.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :