Як викликати пристрасть у чоловіка: мистецтво спокушання

як викликати пристрасть у чоловіка: мистецтво спокушання

Вам знадобиться
 • Одяг
 • Аромат
 • Музика
 • Їжа
 • Кольоротерапія
Інструкція
 • . 1

  Пристрасті часом гублять людей. Але без них людська життя було б нудне і буденно. Пристрасть розбурхує і підриває почуття. Жінки, які вміють викликати в чоловіку пристрасть, залишаться в його пам’яті назавжди. Навчитися чіпляти чоловіків за живе дуже легко. Існує кілька загальних принципів, які допоможуть спокусити чоловіка. Унікальними ці універсальні принципи робить індивідуальність і неповторність кожної дівчини. Отже, як викликати пристрасть у чоловіка?

 • . 2

  Важливу роль у цьому відіграє гардероб дівчини. Неспроста панчохи і туфлі на високих підборах здавна вважаються еротичними — вони дійсно привертають увагу чоловіки. А, як відомо, найскладніше — це привернути увагу. Після цього розпалити пристрасть в зацікавити чоловіка не складе труднощів. Крім панчіх і туфель підійдуть блузки з глибоким декольте і, звичайно, короткі спідниці. Така жінка збуджує чоловіка і ніколи не ворожить як відновити пристрасть у партнері.

 • . 3

  Жінка, яка прагне осягнути мистецтво спокушання, обов’язково повинна стежити за собою. Фатальні жінки завжди виглядають шикарно незалежно від того, скільки годин вони працювали. Доглянута жінка викликає інтерес і подив у чоловіків. В образі красуні, яка здатна підкорити протилежну стать, велике значення також відіграє аромат (чоловіки дуже сприйнятливі до запахів). Зачаровані ароматом жінки, вони забудуть як відрізнити любов від пристрасті: ці дві важливі складові відносин зіллються в одне ціле.

 • . 4

  Якщо хочеться викликати у чоловіка пристрасть, необхідно вдатися до тренувань. Ненав’язливим, звичайно. Наприклад, потрібно постаратися зробити так, щоб певна мелодія у чоловіка завжди асоціювалася саме з фатальною красунею. Шлях до серця чоловіка, як всі знають, лежить через шлунок. Навіть красуня повинна вміти нагодувати. Готувати необхідно продукти-афродизіаки — саме ті, які допоможуть у справі розпалювання пристрасті. Устриці, полуниця, шоколад, авокадо і навіть банани допоможуть в тому, як повернути колишню пристрасть і зародити нову.

 • . 5

  Не можна в справі спокушання чи не віддати належного кольоротерапії. Правильно підібрані кольори допоможуть розпалити пристрасть і спокусити чоловіка. За допомогою квітів також можна і заспокоїти свого обранця. Дуже важливо знати, що червоний — ідеальний колір для одягу фатальної жінки, а чорний — для її білизни. Але якщо необхідно дізнатися як показати пристрасть, то ці кольори можна використовувати і навпаки. При цьому зелений колір буде найбільш кращий для інтер’єру, а оранжевий — для постільної білизни. Такі маленькі хитрощі жінки, яка вміє спокушати чоловіків і домагатися поставлених цілей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :