Як викликати ревнощі у коханого чоловіка?

як викликати ревнощі у коханого чоловіки?

Вам знадобиться
 • Перемикач
 • Причини
 • Симптоми
 • Розмови
Інструкція
 • . 1

  Якщо чоловік ставить себе вище жінки і не цінує її, то може бути слід задуматися, як викликати ревнощі у партнера, можливо, ця гра підігріє інтерес до відносин. Іноді не завадить додати гостроти в почуття, змусити ревнувати, нехай навіть і не всерйоз. Головне — не перестаратися і робити все згідно плану, інакше є ризик зіпсувати вже наявні відносини або зробити їх холодніше. Найдієвіший спосіб — дати зрозуміти, що інші чоловіки теж проявляють інтерес до жінки. Легкий флірт в малознайомій компанії — з усіма потроху. Якщо інший джентельмен почне домагатися розташування дівчини — коханий чоловік подивиться іншими очима — очима суперника. Краще, звичайно, якщо цей суперник хоч у чомусь буде перевершувати обранця. Конкуренція — у чоловіків в крові. Якщо партнер змушений по роботі затримуватися до пізнього вечора, бувати в частих відрядженнях, або просто його оточення складається з привабливих персон, починають закрадатися сумніви в істинній вірності коханого, часто це невиправдано.

 • . 2

  Так як позбутися почуття ревнощів? Головне — заспокоїтися. Подумати, усвідомити причину всього, що відбувається. Мало хто може довго виносити необгрунтовану ревнощі, значить потрібно зрозуміти, що нескінченними докорами можна зруйнувати відносини. Було б непогано відволіктися і зайнятися чимось корисним і цікавим, наприклад, приготувати романтичну вечерю на двох. А головне — важливо пам’ятати, що справжня любов не буває ідеальною, як у кіно. А як проявляється ревнощі? Це дивне почуття може мати різноманітні прояви у чоловічої статі. Людина, яка відчуває ревні почуття, починає впадати в різного роду крайнощі, наприклад, шукати докази невірності партнера, або навпаки, намагається всіляко привернути увагу і дати зрозуміти, що він любить обраницю більше життя. Людина, яка ревнує, стає вкрай підозрілим. Кожна дія піддається критиці, кожних похід партнера в магазин увазі можливість зради, а одяг, парфуми, погляди, жести і слова будуть оцінюватися, як буря в пустелі. Є ризик того, що ревнивець почне копатися в кишенях, стежити за пересуваннями, розпитувати знайомих, читати листи і перевіряти телефонну книгу. Будь-яка спроба пояснити що — або такій людині закінчується взаємними образами і нерозумінням.

 • . 3

  Кращий спосіб, як боротися з ревнощами чоловіка, — розмова по душах і з’ясування причини такої поведінки. Зазвичай це ідеальний вихід з подібних сімейних конфліктів. Ще один спосіб, який вимагає постійної кропіткої роботи, — постійне підняття самооцінки у коханої людини. Помічати якісь дрібниці, які для нього важливі, заохочувати всі його починання, хвалити за незначні подвиги — ось що допоможе підняти самооцінку у чоловіка. Що стосується жіночої статі, тут все йде трохи простіше. Як викликати ревнощі у дівчини? Найдієвіший спосіб — це, звичайно ж, флірт з іншого в присутності коханої. Це буде явно відмічено нею, але головним залишається дотримати пропорції і не перестаратися. Більш безпечний спосіб в даній ситуації — підмітити, як же добре виглядає стара знайома, що проходить мимо. Вибираючи дівчину, з якою слід фліртувати в присутності другої половини, слід віддавати перевагу незнайомкам. Це допоможе зберегти ефект несподіванки і правдоподібності дій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :