Як викликати симпатію у оточуючих?

як викликати симпатію у оточуючих ?

Вам знадобиться
 • Як викликати симпатію
 • Прояв симпатії чоловіками
 • Прояв симпатії хлопцями
 • Визнання в симпатії
 • Прояв симпатії дівчатами
Інструкція
 • . 1

  Кожній людині від природи дано прагнення подобатися оточуючим людям. Бажання це незнищенна, воно знаходиться на рівні підсвідомості, ДНК і мозку. Всі люди в певні моменти свого життя неодмінно замислюються про те, як викликати симпатію. Від бажання бути симпатичним іншим неможливо позбутися ніяким способом: ні вихованням, ні освітою, ні батогом, ні пряником. Залежно від особливостей характеру і складу розуму, свою симпатію до інших людей кожна людина проявляє своїм індивідуальним чином і способом, прагнучи максимально причарувати і спокусити потрібного йому людини. Прийоми для цього кожен виробляє сам, вважає їх геніальними і ні за що не повірить, що з боку це може виглядати досить дивно і викликати у об’єкта обожнювання зовсім не ті почуття, на які розраховує звабник.

 • . 2

  Особливо цікаво спостерігати за тим, як чоловік проявляє симпатію. На відміну від жінок, які зазвичай відкрито видають свої почуття всіма наявними у них засобами: обличчям, очима, мімікою, позою, інтонацією, сміхом, зовнішнім виглядом і розмовою, чоловіка свої почуття висловлюють більш оригінально. Залежно від рівня виховання, самовпевненості й агресивності, вони або намагаються приховати свою симпатію, або навпаки ведуть себе зухвало грубо, або просто намагаються купити симпатичного їм людини. З віком чоловіки зазвичай виробляють свій особливий стиль зваби і надалі тільки відточують свою майстерність, підкріплене багатим досвідом. Але поки вони ще молоді, цікаво спостерігати, як хлопці проявляють симпатію.

 • . 3

  Поведінка молодих хлопців і чоловіків відрізняється в основному тим, що хлопці поки знаходяться в пошуку своїх вірних способів і прийомів зваблювання і тому, як початківці експериментатори, більш розкуті. Вони не бояться зазнати невдачі і не намагаються приховати свої уявні або явні недоліки. Але після того, як ними витрачається певний час на ходіння колами навколо жаданого об’єкту, доводиться вирішувати, як зізнатися в симпатії. Способів для цього так само багато, як і прийомів зваблювання. Все залежить від того, чи правильно взагалі обраний об’єкт і чи отримані від нього відповідні позитивні сигнали.

 • . 4

  Біда в тому, що всі люди схильні до крайнощів: або надмірно впевнені в собі і не допускають думки про існування людей, яким вони не подобаються, або навпаки, вважаючи себе помилкою природи, ні за що не повірять, що можуть бути хоч комусь цікаві і викликати симпатію. Зізнатися в симпатії можна і прямо в лоб — словами, листами, віршами, а можна і натяками — дрібними подаруночки, послугами та іншими знаками уваги. Все залежить від того, наскільки правильно будуть схоплені хвилі відповідного почуття. Для цього слід хоч трохи розбиратися в тому, як проявляють симпатію дівчини.

 • . 5

  Розпізнати справжні мотиви поведінки дівчини, а тим більше розшифрувати всі її слова і вчинки, неможливо навіть будучи світовим світилом в області психології. Реакції у дівчат на чиїсь залицяння завжди непередбачувані і нез’ясовні. По-перше, постійно раптово змінюється настрій, по-друге, емоції завжди переважають над розумом, по-третє, справжні жінки зазвичай спочатку роблять, потім думають, по-четверте, вона і сама не знає, що скаже в наступну секунду, в- п’ятий, причин і приводів її поведінки більше, ніж зірок на небі. Але головне, симпатія ніколи не стане взаємної, поки дівчина не вирішить, що їй це треба і не зробить крок назустріч. Виключаючи випадки прямого насильства, вибір завжди залишається за жінкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :