Як викликати відповідні почуття?

як викликати відповідні почуття?

Вам знадобиться
 • Романтичні залицяння
 • Знання характеру, звичок і смаків пасії
 • Вперте бажання
Інструкція
 • . 1

  Це настільки делікатне питання, що однозначної відповіді на нього знайти неможливо. Адже одна і те ж рішення цієї проблеми неможливо застосовувати до двох різних парах, так сила почуттів, риси характеру і ситуації в даних людей абсолютно різні. Тим більше потрібно розглядати кожного партнера окремо, так як в одного з них, може, і не було ніколи ніяких почуттів, а бувають варіанти, коли почуття просто охололи з часом.

 • . 2

  Так само іноді присутні чисто жіночі варіанти, при яких жінки скаржаться на те, що поки між партнерами був період залицяння, то почуття розпалювалися. Але як тільки їх відносини перейшли в інше русло і в них почав присутнім секс, то ставлення партнера різко змінилося. Тому питання про те, як викликати відповідні почуття, не може мати відповідь, поки не будуть вислухані обидві сторони. Цікаво саме по собі бажання викликати в партнерові відповідні почуття.

 • . 3

  Іноді присутні такі ситуації, коли один з партнерів прагне викликати в іншому відповідні почуття тільки для того, щоб пережити романтичний період залицянь без будь-яких задніх думок і планів на майбутнє. Тому коли такий період закінчується і партнери стають перед проблемою вибору розвитку їх подальших відносин, один з партнерів не знаходить кращого варіанту, ніж різке віддалення один від одного. Відповідь на питання, як викликати почуття у коханої людини, кожен повинен знайти для себе сам.

 • . 4

  Кожна людина сама найкраще знає всі риси характеру, почуття свого партнера. Тому ставати порадником в даній ситуації іноді протипоказано, так як своїм втручанням у справи пари, можна принести тільки шкоду. Варто чітко визначити для себе, наскільки дорогий вам партнер. Може бути, просто не вистачає уваги і душа просить романтики, а людина, у якого ви намагаєтеся викликати відповідні почуття абсолютно не здатний дати вам потрібне.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :